خرید کتاب آذرگون

روایتی داستانی از زندگی شهید سید حسین حسینی (سید)

کتاب چاپی آذرگون

تامین کننده: کتابرسان
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب آذرگون

کتاب آذرگون به قلم ام البنین ماهر روایتگر داستانی از زندگی شهید سیدحسین حسینی است. مجموعه سه جلدی «قصه فاطمیون» روایت زندگانی سردارانی است که فرسنگ‌ها دورتر از میهن خود، و کیلومترها فراتر از مرزها برای دفاع از آرمان‌های پاک اسلام قدم به میدان نهاده‌اند.

 تیپ فاطمیون برای مردم محور مقاومت، رنگ ایستادگی و ایمان دارد در این کتاب از انتشارات به‌نشر،ام البنین ماهر با قلم ساده و روان خود به سراغ اثری با نام آذرگون رفته‌است.

نام جهادی شهید پر افتخار کتاب، «سید» بود که همه را به یاد نام زیبای ایشان، سیدحسین حسینی می‌انداخت.

 مردی که در اولین گروه‌های اعزام به سوی سوریه، تنها همراه با 20 نفر از مجاهدین افغانستانی به میدان مبارزه با تکفیر قدم نهاد و به سبب رشادت و بی‌باکی‌اش، جانشین ابوحامد (شهیدعلیرضا توسلی) فرمانده لشکر فاطمیون گردید. اخلاق بی‌نظیر و ماجرای عروج شهید والا مقام را در کتاب پیش‌رو دریابید.

بخشی از متن کتاب آذرگون

سیدحسین دوان دوان خودش را از مغازه به خانه رساند. آن روز طاهره همراه با بچه ها رفته بود خانۀ مادربزرگ. پلاستیکِ خرجکارِ شلوارهای ورزشی، نخِ راسته دوزی و کِش ها را پرت کرد روی چرخ خیاطی اش.

نفهمید چطور خودش را به تلویزیون رساند. روشنش کرد و کانالِ یک را آورد. گوینده داشت آخرین خبرهای فلسطین و انتفاضه را می گفت: از شهدا بگیر تا اسیر شده ها. حسین کمی بال بال زد، ترسید خبرهای کشورش را از دست داده باشد. گوینده به دوربین خیره شد.

گفت: «به خبری که هم اکنون به دستِ بنده رسیده، توجه فرمایید. آخرین خبرها از اوضاعِ وخیم افغانستان حاکی از آن است که غرب کابل همچنان در محاصره گروهک تروریستی طالبان است. عبدالعلی مزاری، دبیرکلِ حزب وحدت، پیامِ مذاکرۀ خود را به گروهک طالبان اعلام کرده و آنها نیز پذیرفته اند. گفته شده این نشست در همین چند روز اخیر انجام خواهد گرفت. از تاریخ دقیق این مذاکره هنوز خبری در دست نیست. »

پیشنهاد کتاب
کتاب نیروی حال - نویسنده: اکهارت تله - ترجمه: مسیحا برزگر -  ناشر: ذهن آویز

کتاب ‌نیروی حال

نویسنده : اکهارت تله

کتاب نیروی حال، به شما نشان می‌دهد که چطور با کنار زدن گذشته، زندگی بهتری را داشته باشید، در این کتاب روش خاصی را برای پایان دادن به رنج و دستیابی به آرامش درونی، زندگی کردن فقط در زمان حال و جدا کردن خودتان از ذهنتان را ارائه می دهد. برای فهم کامل مطالب کتاب نیروی حال عجله نکنید، نیازی نیست که همه‌ی محتوای آن برایتان قابل درک باشد. لازم نیست با کلیه مطالب این کتاب موافق یا مخالف باشید. پس قضاوت در رابطه‌ با مطالب آن را به زمانی دیگر موکول کنید.

مشاهده کتاب
مشخصات کتاب
شابک :
978-964-02-3370-2
سال نشر :
‏‫1400
صفحات کتاب :
216
کنگره :
‏‫‬‭BP52/6
دیویی :
297/996
کتابشناسی ملی :
8500940
نظرات درباره کتاب آذرگون
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.