دانلود رایگان کتاب سی کارآفرین - جلد 1

کتاب الکترونیکی سی کارآفرین - جلد 1

حجم دانلود: 1.1 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

فکر انتشار کتابی محتوی تجربیات کارآفرینان فارغ التحصیل از دانشگاه صنعتی شریف در سال 84 شکل گرفت. پس از رایزنی با انجمن فارغ التحصیلان و کمیته های تخصصی دانشکده ها برای معرفی افراد مناسب به منظور مصاحبه، تعداد بیش از 50 نفر برگزیده شدند که در این انتخاب، تلاش شده بود تا افرادی از صنایع و تخصصهای «متنوع» گزینش شوند و نه الزاماً برترین کارآفرینها به ترتیب اولویت. مصاحبه با 40 نفر از این افراد در طول سال 85 صورت پذیرفت و تا پایان سال 86 متن پیاده سازی شده مصاحبه ها به تأیید نهایی این افراد رسید.
به دلیل کمبود بودجه و عدم همکاری از سوی افراد کارآفرین مصاحبه شده در تأمین مالی لازم، کار چاپ کتاب تا سال 87 مسکوت ماند. سرانجام با اختصاص بودجه لازم برای چاپ کتاب، مصاحبه سی نفر از این افراد پس از اصلاح دوباره به دست خود مصاحبه شوندگان و تأیید نهایی 30 نفر از ایشان در روز 27 اسفند 87 در قالب نخستین کتاب به زیور طبع آراسته شد.
مصاحبه آقای مهندس یحیایی
مصاحبه آقای مهندس وزیری‌بزرگ
مصاحبه آقای مهندس نقیب
مصاحبه آقای دکتر نایبی
مصاحبه آقای دکتر منطقی
مصاحبه آقای مهندس مقصودی...

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
نظرات درباره کتاب سی کارآفرین - جلد 1
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.