خرید کتاب بی حد و مرز

کتاب چاپی بی حد و مرز

تامین کننده: کتابرسان
توضیحات درباره کتاب

معرفی  کتاب بی حد و مرز

کتاب بی حد و مرز به قلم جیم کوییک توسط انتشارات میلکان منتشر شده است. این کتاب پس از انتشار در ایالات متحده آمریکا، در فهرست پر فروش ترین آثار غیرداستانی نیویورک تایمز قرارگرفته است.

این اثر به شما آموزش می‌دهد که چگونه مغزتان را بهبود دهید، همه‌چیز را سریع‌تر یاد بگیرید، و بهترین شکل از زندگی خود را بیابید.

کتاب بی حد و مرز پیشگامانه ، روش های مبتنی بر علم و نکات آزمایش شده ی میدانی را برای تسریع در یادگیری ، ارتباطات ، حافظه ، تمرکز ، یادآوری و با سرعت خواندن ، برای ایجاد نتایج سریع و دشوار نشان می دهد .

بی حد و مرز یک کتاب انگیزشی در حوزه موفقیت و روانشناسی است.

معرفی نویسنده کتاب بی حد و مرز

جیم کویک، متولد ۲۹ ژوئیه ۱۹۷۳، وستچستر، نیویورک، ایالات متحده آمریکا ، موسس بنیاد یادگیریِ کوییک ،کارآفرین شناخته شده، مربی افزایش توانایی‌های مغز و مددکار اجتماعی است.

خرید و دانلود کتاب از فراکتاب

بخشی از متن کتاب بی حد و مرز

اگر از شما سؤال کنم مهم‌ترین‌ چیز در زندگی‌تان چیست، شاید بگویید خانواده. سپس سؤال خواهم کرد خانواده چه کاری برایتان انجام می‌دهد. برای من، خانواده به معنای عشق است و برای شما شاید حس تعلق باشد. تمایزِ مهم این است که خانواده، ارزشی ابزاری است، ابزاری برای رسیدن به هدف. ارزش و هدفِ نهایی همان عشق و تعلق هستند. وقتی به ارزش‌های خود نگاهی می‌اندازیم، می‌توانیم مشخص کنیم آیا ارزشی که بیان کرده‌ایم هدف نهایی است یا اینکه خود ارزشِ دیگری را بیرون می‌کشد.

ارزش‌ها باید اولویت‌بندی شوند. ارزش‌های من عشق، رشد، مشارکت و ماجراجویی هستند. (به همین ترتیب) هر ارزش به مرور رشد می‌کند و به ارزش بعدی منجر می‌شود. ارزش‌های فرد هر سال تغییر نخواهند کرد مگر اینکه شرایطی را در زندگی تجربه کنید که ارزش‌هایتان را تغییر دهند، مثل فرزنددارشدن، از دست دادنِ یکی از عزیزان یا پایان دادن به رابطه.

کتاب بی حد و مرز توسط چه کسانی توصیه شده است؟

کتاب بی حد و مرز از جمله کتاب هایی است که به گفته بسیاری از چهره های شناخته شده، مطالعه آن تاثیر شگرفی در زندگی افراد دارد.

هیچ قرص نبوغی وجود ندارد اما جیم کوییک به شما فرآیند باز کردن مغز و ایجاد آینده ای روشن را نشان می دهد. ویل اسمیت معتقد است کوییک در کتاب بی حد و مرز، می داند که چگونه از من به عنوان یک انسان، حداکثر بهره را ببرد. کوییک در این کتاب می گوید، ما برای متحول کردن دنیای خود به جادو نیاز نداریم. برای این کار تمام قدرت لازم در درونمان نهفته است. زندگی هیچ محدودیتی ندارد به جز محدودیت هایی که خود شما برای خودتان تعیین کرده اید.

(دکتر مارک هایمن، رییس دپارتمان نوآوری مرکز پزشکی کلیولند)

من در جـوانی رؤیای سفر به فضا را داشتم. دوست دارم بـزرگ فکر کردن را به دیگران، به خصوص جوانان این دوره، آموزش بدهم. جیم هم همین دیدگاه را دارد. وقتی به پتانسیل بی حدومرز خود دست پیدا کنید، هیچ چیز نمی تواند شما را از موفقیت بـازدارد. بی حدومرز نه تنها شما را باهوش تر می کند، بلکه کمکتان می کند رؤیاهایی بزرگتر داشته باشید.
(انوشه انصاری، مدیرعامل سازمان ایکس پرایز و اولین بانوی کاوشگر خصوصی در فضا)


جیم کوییک در کتاب بی حدومرز روشهای بهره گرفتن از تمام پتانسیل تان را به شما آموزش می دهد. شما را قدم به قدم راهنمایی می کند که با عادتهای یادگیری و بهبود مغز به همان شخصی تبدیل شوید که می خواهید.
(دکتر بی جی فاگ، مؤسس آزمایشگاه طراحی رفتار دانشگاه استنفرد و نویسنده ی کتـاب عادتهای خرد)

خرید نسخه چاپی کتاب بی حد و مرز

خرید و دانلود کتاب از فراکتاب

در فروشگاه اینترنتی فراکتاب امکان خرید کتاب چاپی بی حد و مرز فراهم شده است و شما می توانید این اثر را در قالب کتاب چاپی تهیه کنید.

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
303
کنگره :
BF632
دیویی :
158/1
کتابشناسی ملی :
7282725
شابک :
978-622-254-024-1
سال نشر :
1399
نظرات درباره کتاب بی حد و مرز
98902****6162

خیلی عالی

1401-4-20 22:56:25

پاسخ