خرید و دانلود کتاب تاریخ نقاشی

از کلاسیک تا مدرنیسم

کتاب الکترونیکی تاریخ نقاشی

حجم دانلود: 1.9 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب تاریخ نقاشی

کتاب تاریخ نقاشی اثر مجتبی کرمی توسط انتشارات نسل روشن منتشر شده است.
از دیرباز سبک‌هایی نقاشی پدیدار گشته و هر سبکی راه و اسلوب متفاوتی دارد بعنوان مثال کلاسیک براساس اصالت عقل استوار است و این دیدگاه را از فلاسفه‌ای چون ارسطو و افلاطون و سقراط به ارمغان دارد.

چون زادگاه فلسفی این مکتب یونان باستان می‌باشد در نقطه مقابل این تفکر سورالیسم است که هنری غیر عقلانی و غیر ارادی می‌باشد.

بخشی از متن کتاب تاریخ نقاشی

هنرمند با تکیه بر کشف و شهود می آفریند برای خدا. همانطور که زندگی می کند برای خدا. هنر الهی هنری است که با انگیزه های الهی شکل گرفته باشد مبتنی بر فلسفی و جهان بینی مذهبی باشد و نافع به حال اجتماع بوده روح تعهد و تمکین از دستورات الهی و یاد خدا را در دل ها زنده نماید گرچه تکنیکی فراخور اهداف مقدس خود را نیز لازم دارد.

بنابراین ماهم تا حد امکان سعی بر این داشته ایم با اختلاف فاحش به معرفی اجمالی سبک ها-جنبش ها و مکاتب ادبی و هنری بر اساس قدمت آن ها بنماییم لذا چنانچه در نظر خوانندگان محترم-اساتید گرامی و هنرمندان عزیز در تاخر و تقدم پاره ای از آن ها به مواردی برخورد نمودید بنده را عفو فرموده و در جهت چیدمان صحیح آن بنده را ارشاد و راهنمایی فرمایند.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
192
کنگره :
ND۵۰
دیویی :
۷۵۹
کتابشناسی ملی :
6187717
شابک :
978-622-247-164-4
سال نشر :
1399
نظرات درباره کتاب تاریخ نقاشی
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.