خرید و دانلود کتاب پسر جنگل

کتاب الکترونیکی (EPUB) پسر جنگل

حجم دانلود: 394.4 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب پسر جنگل

کتاب پسر جنگل اثر هارلن کوبن با ترجمه شادی خادمی توسط انتشارات نسل روشن منتشر شده است.
هارلن کوبن (Harlan Coben) این کتاب را در سال 2020 منتشر کرده است.
نویسنده در کتاب پسر جنگل (The Boy from the Woods) نکات شگفت‌انگیز بسیاری از جنبه‌های سیاست معاصر آمریکا را به تصویر کشیده است: تکنیک‌های جنجالی و اسفناک افراد قدرتمند برای مبهم‌سازی مسائل و جلوگیری از فاش شدن حقیقت و اسرار و دروغ‌هایی که ثروتمندان برای جلوگیری از عمومی شدن آن‌ها دست به هرکاری می‌زنند.

بخشی از متن کتاب پسر جنگل

هستر دیگر نتوانست خودش را کنترل کند، دستانش را از هم گشود و نوه اش را در آغوش کشید. متیو بوی پدرش را می داد. زمانی که هنوز کودکی بیش نبود، شباهت زیادی به پدرش نداشت، اما حالا طرز راه رفتن، ایستادن، دست خط و حتی چروک های پیشانی اش هم به پدرش رفته بود.

قاعدتاً می بایست شباهت هایی که بین نوه و پسر از دست رفته اش وجود داشت، موجب آرامش هستر شوند، اما برعکس؛ همچون خنجری زخم دلش را بعد از سال ها از هم می گشودند. هستر نمی دانست که تحمل این درد آسان تر و بهتر است، یا اینکه قلبش از هرگونه احساسی تهی باشد.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
359
کنگره :
PS۳۵۶۶‬‬
دیویی :
۸۱۳/۵۴
کتابشناسی ملی :
7664108
شابک :
978-622-247-661-8
سال نشر :
1400
نظرات درباره کتاب پسر جنگل
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.