خرید و دانلود کتاب جانان فرهاد

ناشر: نسل روشن

نویسنده:

کتاب الکترونیکی (EPUB) جانان فرهاد

حجم دانلود: 454.9 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب جانان فرهاد

کتاب جانان فرهاد اثر نرگس عبدی توسط انتشارات نسل روشن منتشر شده است.
انسان مثال گیاهی است که خشک شده و از بین میرود و تمام زیبایی های انسان نیز همچون گلی است که پژمرده می شود. آری؛ گیاه خشک و پژمرده می شود و انسان نیز مانند گیاه از بین می رود اما تنها کلام، افکار و آثار او باقی می ماند.

انتشارات نسل روشن در تلاش است تا با ایجاد یک بستر مناسب در حمایت از مولفان و همچنین ماندگاری ایده ها، آثار و افکار آن ها و با انتشار کتابی ارزشمند که از سطح علمی مطلوبی برخوردار باشد به وظیفه ی انسانی و اعتقادی خویش عمل کند تا بتواند اثری سازنده را به عنوان میراثی ناچیز برای نسل روشن باقی گذارد.

بخشی از متن کتاب جانان فرهاد

مثل اینکه حرف هایم فایده ای ندارد؛ چون مثل ابر بهار اشک می ریزد. دیدن اشک هایش و پیشانی خیس از عرق آیدا روی تمرکزم خط می اندازد.

برای یک لحظه کنترل همه چیز از دستم خارج می شود و به ماشین جلویی کوبیده می شویم! صدای جیغ آناهیتا و پشت بند آن گریۀ آیدا تارهای شنوای یام را پاره می کند. تنها شانسی که آوردیم، کمربندی است که بست هایم.

بلافاصله سرم را بلند می کنم، چشم می دوزم به آناهیتا که شوک زده نگاهم می کند؛ قفل دهانم با بدبختی باز می شود.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
627
کنگره :
PIR۸۳۵۴
دیویی :
۸‮فا‬۳/۶۲
کتابشناسی ملی :
7604240
شابک :
978-622-247-611-3
سال نشر :
1400
نظرات درباره کتاب جانان فرهاد
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.