خرید و دانلود کتاب حسابداری مدیریت

کتاب الکترونیکی حسابداری مدیریت

حجم دانلود: 1.3 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب حسابداری مدیریت

کتاب حسابداری مدیریت اثر مهرداد بهرامی پور توسط انتشارات نسل روشن منتشر شده است. حسابداری مدیریت همواره ناگزیر از همراهی با دگرگونی‌های محیط تجارت بوده است.

تحولاتی که بویژه در دهه آخر قرن بیستم در محیط تجارت جهانی (فشرده شدن رقابت و پیدایش شکل نوینی از شرکت‌های تجاری موسوم به شرکت‌های چالاک که کالاها را با کیفیت برتر و قیمت هر چه نازل‌تر عرضه می‌کردند) بوقوع پیوست، حسابداری مدیریت و رویه‌های آن‌را تحت تأثیر خویش قرار داد. از اینرو به نظر می‌رسد که در آستانه قرن بیست و یکم، حسابداری مدیریت در نظریه و عمل به محیط تازه‌ای وارد شود.

بخشی از متن کتاب حسابداری مدیریت

حسابداری مدیریت برای تحکیم نقش فعالیت هایش در استراتژی سازمان باید به فراهم آوردن اطلاعات مربوط به سه اصل استراتژیک کیفیت، هزینه و زمان کمک کند. این اطلاعات شامل:

1 جمع آوری اطلاعات از فعالیت های روزانه مدیران که با اصول استراتژیک سازمان مرتبط است،

2 افزایش توانایی مدیران برای تاثیرگذاری در تمام عملیات اقتصادی انجام شده به منظور کسب اصول استراتژیک سازمان یا به عبارت دیگر افزایش میزان تاثیرگذاری مدیران در مجموعه عملیات مرتبط با مشتریان، عرضه کنندگان و فروشندگان در جهت استراتژی های سازمان، و

3 فراهم آوردن دیدگاهی وسیع از استراتژی ها و فعالیت های سازمان است.

ارتباط با فعالیت های روزانه برقراری ارتباط بین فعالیت های روزانه هر فرد در سازمان با موضوع های استراتژی مدون شده از اهمیت خاصی برخوردار است.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
دیویی :
۶۵۸/۱۵۱۱
کتابشناسی ملی :
5206680
شابک :
978-600-8752-97-4
سال نشر :
1397
صفحات کتاب :
196
کنگره :
HF۵۶۵۷/۴‏‏‫‬‭‬‭/ب۹ح۵ ۱۳۹۷
نظرات درباره کتاب حسابداری مدیریت
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.