نظر شما چیست؟

معرفی کتاب کمیک ایلیا جلد 7

کتاب کمیک ایلیا جلد 7، به قلم امین توکلی یک مجموعه داستان دنباله‌دار مصور یا کمیک استریپ می باشد از انتشارات کمیکا کتاب‌های کمیک یا داستان مصور، کتاب‌هایی هستند که به کمک تصویر، داستانی را برای شما روایت می‌کنند.

همه‌ی ما دوست داریم در دنیای فانتزی داستان‌ها غرق شویم، دنیایی که در آن همه می‌توانند قدرت‌های خارق‌العاده داشته باشند و بسیاری از غیر ممکن‌ها در آن ممکن می‌شود. کتاب داستان مصور ایلیا؛ تولد یک قهرمان، کلید ورود شما به دنیای داستان‌های فانتزی ابرقهرمانان است.

به دنیای کمیکا خوش آمدید! دنیایی که قاب‌های پشت سر هم کمیک، مانند دانه‌های یک زنجیر، داستانی جذاب و دوست داشتنی را روایت می‌کنند. رئیس ناتان، اسمی که که تا پیش از این به گوش کسی نخورده بود، ولی حالابه همراه ترس از یک بیماری عجیب در بین مردم شهر پیچیده است.

کسی که با یکدست به یاری مردم آمده و با دست دیگر از آنها بهایی سنگین طلب کرده. مردم رنج دیده شهر که تحت شرایط سختی قرار گرفته‌اند چه تصمیمی خواهند گرفت؟

آیا به ناتان و ادعاهایش اعتماد کرده و شهر را در اختیارش می‌گذارند؟ ایلیا برای پایان دادن به این کابوس چه کار می‌تواند بکند؟

گزیده کتاب کمیک ایلیا جلد 7

+ چت شد یهو؟ خوبی؟

زنگ بزنید اورژانس

یکی دیگه هم حالش بد شده.

- نمی تونم نفس بکشم

+ توی محوطه انبار یکی دیگه مبتلا شده ...

کتابشناسی ملی :
6122208
شابک :
978-622-96777-5-9
سال نشر :
1399
صفحات کتاب :
32
کنگره :
‫‬‮‭PN6790‭‬‭‬‭‭‬ ‬‬‬‬
دیویی :
‫‬‮‭741/5955‬‬ [ج]‬‭‮‬

کتاب های مشابه ایلیا 7