خرید کتاب یک جرعه دیدار

روایتی داستانی از خاطرات روحانی شهید مدافع حرم، محمد رضایی

کتاب دیجیتال یک جرعه دیدار

حجم دانلود: 5.9 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب یک جرعه دیدار

کتاب یک جرعه دیدار اثر ترکمن نیا روزبهان توسط انتشارات خط مقدم منتشر شده است. این اثر روایتی داستانی از خاطرات روحانی شهید مدافع حرم، محمد رضایی می باشد.

بخشی از متن کتاب یک جرعه دیدار

در آن زمان در یک جایگاه سوخت کار می‌کردم. لاستیک و روغن موتور خودروها را عوض می‌کردم، خودروها را گریس‌کاری می‌کردم و آن‌ها را می‌شستم. ساعتی یک دلار هم دستمزد می‌گرفتم. چهل‌وهشت ساعت در هفته کار می‌کردم، هفته‌‌ای شش روز، و ماهی یک بار هم هفته‌ای هفت روز کار می‌کردم. بنابراین ماهی سه روز تعطیلی داشتم. و تقریباً هفته‌ای پنجاه دلار درمی‌آوردم.

نزدیک خانه مادرم یک رئیس کلانتری زندگی می‌کرد؛ کلانتر لین. او را نمی‌شناختم. نمی‌دانستم چه شکل و قیافه‌ای دارد. اما می‌دانستم که کلانتر است. از این‌رو رفتم و درِ خانه‌اش را زدم و گفتم: «قربان، شما مرا نمی‌شناسید اما مادرم در همسایگی شما زندگی می‌کند. در ایست یورک آتش‌نشان استخدام می‌کنند و من نمی‌دانم آیا شما می‌توانید به من کمک کنید یا نه. من برای این کار درخواست‌نامه داده‌ام.»

پیشنهاد کتاب
کتاب نیروی حال - نویسنده: اکهارت تله - ترجمه: مسیحا برزگر -  ناشر: ذهن آویز

کتاب ‌نیروی حال

نویسنده : اکهارت تله

کتاب نیروی حال، به شما نشان می‌دهد که چطور با کنار زدن گذشته، زندگی بهتری را داشته باشید، در این کتاب روش خاصی را برای پایان دادن به رنج و دستیابی به آرامش درونی، زندگی کردن فقط در زمان حال و جدا کردن خودتان از ذهنتان را ارائه می دهد. برای فهم کامل مطالب کتاب نیروی حال عجله نکنید، نیازی نیست که همه‌ی محتوای آن برایتان قابل درک باشد. لازم نیست با کلیه مطالب این کتاب موافق یا مخالف باشید. پس قضاوت در رابطه‌ با مطالب آن را به زمانی دیگر موکول کنید.

مشاهده کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
168
کنگره :
PIR۸۳۳۷
دیویی :
۸‮فا‬۳/۶۲
کتابشناسی ملی :
7291617
شابک :
9786229513460
سال نشر :
1397
نظرات درباره کتاب یک جرعه دیدار
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.