خرید کتاب تپه العیس

خاطرات شهید مدافع حرم میلاد بدری

کتاب دیجیتال تپه العیس

حجم دانلود: 4.0 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب تپه العیس

کتاب تپه العیس اثر معصومه عبدالله زاده آرپناهی توسط انتشارات خط مقدم منتشر شده است. این کتاب دربردارنده خاطرات شهید روحانی مدافع حرم؛ میلاد بدری می باشد.

میلاد بدری شهید مدافع حرم که جوان‌ترین شهید مدافع حرم در استان خوزستان است، در 22 آبان سال 94 از تیپ امام حسن مجتبی (ع) بهبهان، برای دفاع از حرم اهل‌بیت عصمت و طهارت(ع) عازم سوریه شد و سرانجام 19 روز بعد یعنی در روز 11 آذرماه سال 94 مصادف با روز اربعین امام حسین (ع) در سن 20 سالگی به شهادت رسید.

بخشی از متن کتاب تپه العیس

هاشمیه که رفت. حدود ساعت چهار بعدازظهربود. میلاد داشت
می‌گرفت. گفتم: «خیرباشه! چی شده داری وضومی‌گیری؟؛
گفت: «مامان. اجازن هست برم مسجد امام رضا؟»

ازاینکه ظهرعصبانی شده وداد وییداد کرده بودم. پشیمان بودم و
نمی‌خواستم حالا هم جلوی رفتنش را بگیرم. گفتم:«باشه. برو؛ دوست داشتم میلاد هم یک بچه‌ی مسجدی باشد وهرروزبه مسجد برود وبرگردد؛ مثل افشین پسرهمسایه. خداحافظی کرد ورفت. دوساعتی ازاذان مغرب گذشته بود که برگشت.
خوشحال بود. گفتم: «چی شده؟»

گفت:«می‌خوام هرروزبه مسجد برم. در مسجد مسابقه‌ی فوتبال دارند. آقای چمن‌نژادیان مربی مسجد گفته بود «هرهفته فوتبال و استخر داریم.»

تشویق اش کردم. خودم که بلد نبودم چطور میلاد را مسجدی کنم؛ ولی خداازدلم آگاه بود وراهی جلوی پایمان گذاشته بود. باید ازاین فرصت استفاده می‌کردم.

یک ماه که گذشت. دیدم میلاد بعضی روزها دیربه خانه می‌آید. باآقای چمن‌نژادیان تماس گرفتم و گفتم: «نگران میلاد هستم. دوستان خوبی دارد؟شب‌ها چرا این قدر دیربرمی‌گردد؟
خلاف که نمی‌کند؟ ...»

پیشنهاد کتاب
کتاب نیروی حال - نویسنده: اکهارت تله - ترجمه: مسیحا برزگر -  ناشر: ذهن آویز

کتاب ‌نیروی حال

نویسنده : اکهارت تله

کتاب نیروی حال، به شما نشان می‌دهد که چطور با کنار زدن گذشته، زندگی بهتری را داشته باشید، در این کتاب روش خاصی را برای پایان دادن به رنج و دستیابی به آرامش درونی، زندگی کردن فقط در زمان حال و جدا کردن خودتان از ذهنتان را ارائه می دهد. برای فهم کامل مطالب کتاب نیروی حال عجله نکنید، نیازی نیست که همه‌ی محتوای آن برایتان قابل درک باشد. لازم نیست با کلیه مطالب این کتاب موافق یا مخالف باشید. پس قضاوت در رابطه‌ با مطالب آن را به زمانی دیگر موکول کنید.

مشاهده کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
132
کنگره :
PIR۸۳۵۴‬
دیویی :
۸‮فا‬۳/۶۲‬
کتابشناسی ملی :
6087219
شابک :
978-622-951347-7‬‬‬
سال نشر :
1397
نظرات درباره کتاب تپه العیس
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.