دانلود کتاب صوتی راز آن بوی شگفت

داستانی بر اساس زندگی امام رضا علیه السلام

ناشر: به نشر

نویسنده:

گوینده: سمانه هادی

کتاب صوتی راز آن بوی شگفت

حجم دانلود: 270.4 مگا بایت
مدت زمان : 295 دقیقه
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب راز آن بوی شگفت

کتاب راز آن بوی شگفت اثر فریبا کلهر توسط انتشارات به نشر منتشر شده است. نویسنده کتاب تا کنون صدها قصه و رمان برای گروه سنی کودک و نوجوان نوشته است.

با چنین پیشینه ای از فریبا کلهر می توان توقع داشت که کتاب راز آن بوی شگفت هم که رمانی داستانی بر اساس زندگی امام رضا علیه السلام است اثری در خور توجه باشد که چنین هم هست.

رمان راز آن بوی شگفت سیر تاریخی زندگی امام رضا(ع) ازمدینه تا مرو و اتفاقات بعدی تا شهادت امام رضا (ع) را روایت می کند. داستان یکی از شیعیان امام در مدینه به اسم سلیمان که بعد از هجرت امام تصمیم می گیرد به دنبال امام رضا (ع) بیاید و در راه با شخصی به نام اَخرس مواجه می شود که نسبت به او بدبین است، اما او هم تغییر می کند و عاقبت با هم به مرو می رسند.

دانلود کتاب راز آن بوی شگفت صوتی (نسخه صوتی)

کتاب صوتی راز آن بوی شگفت رمانی است با زبان شاعرانه که در آن ابر و گنجشک و سایر موجودات هم نقش دارند. این کتاب را با انبوهی از روایت های کوتاه و به هم پیوسته می توانید با خوانش خانم سمانه هادی از فروشگاه اینترنتی فراکتاب تهیه فرمایید.

بخشی از متن کتاب راز آن بوی شگفت

سلیمان به طرف خانۀ مرد سفیدپوش می رفت که دید چندین سوار از دروازۀ شهر گذشتند و وارد شهر شدند. سواران بیشتر از سی نفر بودند و همگی بر اسبانی قوی و تزیین شده سوار بودند. دو سوار که پیشاپیش همه بودند لباس هایی سیاه اما گرانبها بر تن داشتند. یکی اسمش «جلودی » بود و دیگری «رجاء .»

سلیمان چشمانش را تنگ کرد تا دقیق تر ببیند. جلودی را شناخت و نفرت مثل گیاهی خاردار در دلش رویید. سواران به سلیمان که رسیدند ایستادند. جلودی از بالای اسب، از او پرسید: «منزل علی بن موسی الرضا کجاست؟ »

ریش دوشاخۀ جلودی، سلیمان را به یاد ماری انداخت که چند دقیقۀ پیش کشته بود.

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
139
کنگره :
PIR۸۱۸۴‭‬‭ /ل۹۴‏‫‭‏‫‭ر۲ ۱۳۹۶
دیویی :
[ج] ۸‮فا‬۳/۶۲
کتابشناسی ملی :
4929407
شابک :
978-964-02-2870-8
سال نشر :
1400
نظرات درباره کتاب راز آن بوی شگفت
سید مهدی موسوی

داستان کتاب خوب بود. صدای گوینده و موسیقی هم خوب بود. یکم صدا میتونست نجوا گونه تر باشه.
در کل بسیار حرفه ای و جذاب. ممنون از انتشارات آستان قدس

1401-6-28 17:53:52

پاسخ