دانلود رایگان کتاب دنیای سه صفر

فقر صفر، بیکاری صفر و سر جمع کربن صفر

کتاب دیجیتال دنیای سه صفر

حجم دانلود: 1.8 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب دنیای سه صفر


کتاب دنیای سه صفر اثر محمد یونس توسط محمدهاشم غرقی ترجمه شده است.
کتاب دنیای سه صفر به ما می آموزد که هر یک می توانیم سهم خود را در کاهش فقر و افزایش کیفیت زندگی گروه های آسیب پذیر جامعه ایفا کنیم.

 ازاین رو مطالعه این کتاب را به فعالان بخش خصوصی، که نیک می دانیم دغدغه و رویای زندگی بهتر برای تمام هم وطنان مان را در سر می پرورانند، توصیه می کنیم. امید  نکه ایده های پروفسور محمد یونس در کتاب دنیای سه صفر، زمینه ایجاد کسب وکارهای اجتماعی و توسعه جوامع محلی، روستایی و آسیب پذیر را فراهم آورد.

بخشی از متن کتاب دنیای سه صفر

بحران گرسنگی

مسئله غذا و گرسنگی در جهان نیز بخش مهمی از کتاب است. چه بحران گرسنگی و قحطی، چه شیوه های تغییریافته مصرف غذا که در نهایت به ضرر محیط زیست است و چه شیوه های بهینه برای تولید و مصرف غذا در نقاط گوناگون.

تاکید و اصرار بر جمع آوری محصولات کشاورزی به طوری که قطعا چیزی در خاک باقی نماند، به کار بردن و استفاده از سبزیجات بدشکل برای ساخت کنسرو و یا کمک و آموزش و مشاوره از طریق اپلیکیشن های مختلف و به صورت راه دور به کشاورزانی که زمین های کشت شان بیمه نیست و ممکن است با یک تغییر کوچک آب و هوایی سرنوشت شان عوض بشود.

پیشنهاد کتاب
کتاب نیروی حال - نویسنده: اکهارت تله - ترجمه: مسیحا برزگر -  ناشر: ذهن آویز

کتاب ‌نیروی حال

نویسنده : اکهارت تله

کتاب نیروی حال، به شما نشان می‌دهد که چطور با کنار زدن گذشته، زندگی بهتری را داشته باشید، در این کتاب روش خاصی را برای پایان دادن به رنج و دستیابی به آرامش درونی، زندگی کردن فقط در زمان حال و جدا کردن خودتان از ذهنتان را ارائه می دهد. برای فهم کامل مطالب کتاب نیروی حال عجله نکنید، نیازی نیست که همه‌ی محتوای آن برایتان قابل درک باشد. لازم نیست با کلیه مطالب این کتاب موافق یا مخالف باشید. پس قضاوت در رابطه‌ با مطالب آن را به زمانی دیگر موکول کنید.

مشاهده کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
319
کنگره :
HD۶۰‬‬
دیویی :
۳۳۰
کتابشناسی ملی :
7527136
شابک :
978-622-7134-06-3‬‬
سال نشر :
1399
نظرات درباره کتاب دنیای سه صفر
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.