خرید و دانلود کتاب رجل سیاسی

کتاب الکترونیکی رجل سیاسی

حجم دانلود: 598.5 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

اثر حاضر، دربردارنده مجموعه داستان های کوتاه از نویسندگان مختلف است. این مجموعه حاصل سومین جشنواره مردمی داستان رسول آفتاب است.

جرقه این جشنواره را فتنه انتخابات سال (1388) شعله ور کرد و اثر حاضر چهارمین مجموعه داستان جشنواره است که در طی فراخوان داستان نویسی با موضوع «فتنه در ۱۵ قرن تاریخ اسلام» گردآوری شده است.

عنوان برخی از داستان ها عبارت اند از: «نقاشی نیمه تمام»، «زینبی باش»، «چقدر کار داریم»، «امضاء آخر»، «عقب گرد»، «باید زودتر می فهمیدم»، «گام های نرم شبانه»، «یک ضربدر بزرگ بزن»، «نسیم» و... .


رجل سیاسی نفس زنان دستانش را ستون بدن لاغرش کرد و با حالتی بیمار گونه توی رخت خواب نشست. از پشت شیشه متفکرانه به خیابان نگاه کرد. هوا طوفانی بود و بیدهای مجنون در پیچش تند باد، خش خش کُنان با هم سرشاخ می شدند.

حس تلخی مدام اعصابش را به هم می ریخت. چیزی انگار تو دلش جابه جا شده بود. از خوابش هم تنها خاطره ی گنگی برایش مانده بود. یک صحنه ی شلوغ و درهم و برهم! کاغذهای آتش گرفته ای که از دهان صندوق های باز شده بیرون می ریخت و در پیچ و تاب تند باد، ابرهایی سرخ و لرزان پدید می آورد!...

کتاب مهاجر سرزمین آفتاب - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب مهاجر سرزمین آفتاب

نویسنده : حمید حسام

کتاب مهاجر سرزمین آفتاب، روایتگر خاطرات "کونیکو یامامورا" (سبا بایی)، یگانه مادر شهید ژاپنی در ایران است. کتاب «مهاجر سرزمین آفتاب» با 248 صفحه، خاطرات این بانوی مشرق زمینی را در ده بخش روایت می‌کند.
قسمت آخر کتاب هم شامل عکس‌ها و اسنادی است که معمولا جزو بخش‌های جذاب اینگونه کتاب‌هاست و ناگفته‌های زیادی در دل دارد.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
178
نظرات درباره کتاب رجل سیاسی
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.