دانلود رایگان کتاب تفسیر قرآن برای جوانان

کتاب الکترونیکی تفسیر قرآن برای جوانان

حجم دانلود: 496.4 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

در دنیای پیشرفته و صنعتی امروز، هر وسیله‏ ای که تولید می‏شود، از سوی طراح و سازنده‏ اش، دفترچه ‏ای به خریدار عرضه می‏ شود، تا با مطالعه آن، از دستگاه بهتر استفاده کرده و کاری نکند که زود خراب شود. در این دفترچه، مشخصات ظاهری و فنی دستگاه، راه صحیحِ استفاده از آن، و آنچه برای آن ضرر دارد، آمده است.
من و شما و همه ما انسان‏ها نیز، یک دستگاه بسیار پیشرفته هستیم، که به دست توانای خالقِ هستی، خلق شده، و بخاطر پیچیدگی‏ های بسیار در جسم و روانِ‏مان، از شناخت کامل حقیقت و راه خوشبختیِ خود، ناتوان هستیم.
از طرفی مگر ما از یک یخچال یا تلویزیون کمتر هستیم، که طراح آن موظف باشد یک دفترچه راهنما بنویسد، امّا خالقِ ما، دفترچه ‏ای برای ما ننوشته باشد؟!!
دفترچه‏ ای که ویژگی‏ های جسمی و روحی ما را توضیح‏ داده، امکانات و استعدادهایی را که در وجود ما نهفته، بیان کرده، و راه درستِ استفاده از آن‏ها را ذکر کرده باشد؟
و از همه مهمتر، خطراتی که جسم و روح ما را تهدید می ‏کند و مایه هلاکت ما می‏ شود، تذکر داده باشد؟
آیا می‏ شود پذیرفت، خدایی که ما را بر اساس رحمت و محبّت آفریده، به حال خود رهایمان کرده و راه رسیدن به خوشبختی را برای ما روشن نساخته باشد؟
«قرآن»، آخرین کتابی است که خداوند به عنوان دفترچه راهنمای بشر فرستاده و راه سعادت و نیکبختی و همچنین عوامل هلاکت و بدبختی او را بیان فرموده است.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
208
کنگره :
‫‬‭BP98‫‬‭/م2ت7 1377
دیویی :
‫‬‭[ج]297/179
کتابشناسی ملی :
‭م‌77-15735
شابک :
964-5652-01-4
سال نشر :
1377
نظرات درباره کتاب تفسیر قرآن برای جوانان
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.