خرید و دانلود کتاب املت دسته دار

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

کتاب الکترونیکی املت دسته دار

حجم دانلود: 14.0 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

مجموعه شعر طنز، ناصر فیض متولد 1338 قم است، وی شاعر، مترجم، نویسنده و طنزپرداز است که چهار کتاب از وی چاپ و سه کتاب گزیدة اشعار شعر معاصر ترکیه، شعر معاصر آذربایجان، شعر معاصر ایران (ترجمه به ترکی استانبولی) را در دست چاپ دارد. گزیدة ادبیات معاصر ایران، دستهایم را برای تو می‌آورم (ترجمة شعر معاصر ترکیه) اگر کمونیسم بیاد (ترجمة مجموعه قصة طنز از مظفر ایزگو، نویسندة ترک)، املت‌ ‌دسته‌دار را در چنته ادبی دارد.
املت دسته‌دار، در 58 قطعه طنز به شیوة غزل، رباعی، اخوانیات، مثنوی سروده شده است. وی در مقدمه املت دسته‌دار می‌نویسد: نمی‌دانم چطور شد که این طور شد، قرار نبود چاپشان کنم، چند برابر اینها بود، به لحاظ ادبی، درشت و ریزشان کردم، از خامها، نیم‌پزها، پخته‌ها، محبوب‌ترینها شد این مجموعه. به نظر من «طنز یا بودار است یا تودار». وی به خاطر غیر بهداشتی بودن برخی ابیات املت دسته‌دار، پوزش می‌خواهد و می‌گوید طنز، گاه نمی‌تواند با ادب و تمیز باشد، لذا نزد همه کس نیز، عزیز نخواهد بود! بروید بگوید بعضیها فرق بین هزل و هجو و طنز و بنز را نمی‌دانند.»

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
166
کنگره :
‫PIR8169‭‬ ‭/ی62‫‭‭‮الف‬8 1384‮
دیویی :
‫‭8‮فا‬1/62
کتابشناسی ملی :
‭م‌84-25664
شابک :
978-964-506-100-3
سال نشر :
1384
شابک دیجیتال :
978-600-03-1885-7
5 / 4.4
نظرات درباره کتاب املت دسته دار
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.