کتاب کوچه نقاش ها (pdf و چاپی)

خاطرات ابوالفضل کاظمی فرمانده گردان بسیجی لشگر 27 محمد رسول الله(ص)

امتیاز
5 / 5.0
خرید الکترونیکی (TEXT)
مطالعه در اپلیکیشن فراکتاب
ت 27,500
خرید چاپی
250,000
10%
ت 225,000

نظر دیگران

نظر شما چیست؟

کتاب کوچه نقاش ها به قلم راحله صبوری و ابوالفضل کاظمی به روایت خاطرات ابوالفضل کاظمی فرمانده گردان بسیجی لشگر 27 محمد رسول الله(ص) می‌پردازد.

معرفی کتاب کوچه نقاش ها

در کتاب کوچه نقاش ها راوی دست ما را می گیرد و ما را به شانزده گذر از زندگی اش می برد. کتاب حاصل سه ماه مصاحبه صبوری با کاظمی است. کاظمی فرمانده گردان بسیجی لشگر 27 محمد رسول الله (ص) بوده وی در طول جنگ در چندین عملیات به صورت نیروی آزاد شرکت داشته و در عملیات کربلای 5 و 8 فرمانده گردان عملیاتی میثم بوده. ایشان بارها در عملیات مختلف آماج تیر و ترکش دشمن قرار گرفته و دچار محرومیت های سخت و جان فرسا شده است.

خاطرات ایشان از آن جهت سزاوار تامل و توجه است که فرمانده گردان هم با فضای قرارگاهی و رده های بالای فرماندهی جنگ و هم با فضای درون گروهی نیروهای رزمنده و خط شکن ارتباطی تنگاتنگ دارد و بازنمایی حضور وی در این دو فضای پیچیده جذابیت خاصی به کتاب بخشیده است.

کوچه نقاش ها کجاست

ابوالفضل کاظمی متولد کوچه نقاش ها در محله گارد ماشین دودی بین خیابان صفاری و خیابان خراسان تهران است به دلیل علاقه اش به این محله و کوچه نام کتاب را کوچه نقاش ها گذاشته است.

دانلود رایگان کتاب کوچه نقاش ها pdf

دانلود رایگان کوچه نقاش ها pdf در فراکتاب ممکن نیست. کوچه نقاش ها pdf در فراکتاب در نسخه الکترونیک عرضه شده است و می‌توانید آن را فقط در نرم افزار فراکتاب مطالعه نمایید. همچنین جهت آشنایی با کتاب الکترونیک و صوتی، امکان مطالعه و شنیدن کتاب به مدت چند دقیقه در نرم افزار فراکتاب فراهم شده است.

بخشی از متن کتاب کوچه نقاش ها

دکتر چمران همیشه به ما تذکر می‌داد و می‌گفت: «می‌دونم شما جوون هستین و جسماً می‌طلبه که زیاد بخورین؛ اما کم خوردن، اولین درس خودسازیه. وقت ناهار و شام، دنبال غذا ندویین و نگین پس ناهار من چی شد. اگه یه روز ناهار نخوردین یا به شما غذا نرسید، بذارین به حساب ریاضت تن و خودسازی. تو غذا خوردن، انگشت‌نما نباشین؛ تو معنویت شهره باشین. »

دانلود کتاب کوچه نقاش ها

کتاب کوچه نقاشها نسخه الکترونیک در فراکتاب عرضه شده است و شما می‌توانید پس از خرید آن را دانلود و در نرم افرار مطالعه نمایید.

خرید کتاب کوچه نقاش ها

در فروشگاه اینترنتی فراکتاب امکان تهیه کتاب pdf کوچه نقاش ها و کتاب چاپی کوچه نقاش ها فراهم شده است و شما می توانید این اثر را در قالب هرکدام از این 2 حالت خریداری کنید.

خرید کتاب کوچه نقاش ها

مشخصات کتاب کوچه نقاش ها در جدول زیر آورده شده است:

مشخصات
ناشر: سوره مهر
نویسنده: راحله صبوری
زبان: فارسی
تعداد صفحه: 352
موضوع: خاطرات سید ابوالفضل کاظمی فرمانده گردان بسیجی لشگر 27 محمد رسول الله(ص) 

 

 

کنگره :
‫DSR1629‭‬ ‭/ک1826آ3‭ 1390‬
دیویی :
‫‭955/0843092‬
کتابشناسی ملی :
2392721
شابک :
978-600-175-185-1
سال نشر :
1390
شابک دیجیتال :
978-600-03-1597-9
صفحات کتاب :
352

کتاب های مشابه کوچه نقاش ها