دانلود رایگان کتاب رو به آسمان در شب

کتاب دیجیتال (صوت و متن) رو به آسمان در شب

حجم دانلود: 5.0 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

در نیمه های راهروی دراز هتل فکر می کرد که باید دیر شده باشد و بر سرعت گام ها افزود و به طرف موتورسیکلتش رفت . دربان به او قول داده بود مراقب موتور سیکلتش باشد با نگاهی به مغازه مجاور متوجه شد که ساعت 10دقیقه به 9 است شاید زودتر هم می رسید . آفتاب از لای ساختمان های بلند مرکزی می تابید و او سوار موتورش شد هوا خوب بود و موتور زیر پایش صدا می کرد و باد خنک شلاقوار به شلوارش می خورد .
دید که وزارت خانه های صورتی رنگ ، سفید ردیف خیابان های مرکزی با درخشان می گذرد . حالا به بهترین قسمت مسیرش که تفریحی خوشایند بود نزدیک می شد . خیابانی دراز با رهگذران اندک در دوطرف ، درخت ها ی میوه های بزرگی که باغچه هایشان را پرچینهای کوتاه احاطه می کرد سرهایشان را به سمت پیادرو پایین آورده بودند . شاید کمی حواسش پرت بود اما عاقلانه در سمت راست خیابان پیش می رفت خود را در اختیار درخشش روشن روزی که تازه آغاز شده بود می گذاشت ...

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
نظرات درباره کتاب رو به آسمان در شب
Zahra Ahmadi

عالی عالی عالی. وری گود

1391-8-11 09:48:44

پاسخ