امتیاز
5 / 5.0
نصب فراکتاب
مطالعه در کتابخوان
رایگان
نصب فراکتاب
مطالعه در کتابخوان
رایگان

نظر دیگران

نظر شما چیست؟

دعای روزهای هفته از جمله اعمال مستحب به‌‌شمار می‌رود که خواص مخصوص به خود را دارند. هر روز هفته، ذکر مخصوص به خود، سوره و دعای مخصوص دارد. در این کتاب دعاهای ایام هفته با ترجمه فارسی ارائه شده است.

دعای روزهای هفته

دعاهای روزانه برای هر روز هفته روایت شده است که در این محصول از فراکتاب آن را در اختیارتان قرار داده‌ایم. امام صادق علیه السلام: شما را سفارش می کنم به دعا کردن، زیرا با هیچ چیز به مانند دعا به خدا نزدیک نمی شوید و دعا کردن برای هیچ امر کوچکی را، به خاطر کوچک بودنش رها نکنید، زیرا حاجتهای کوچک نیز به دست همان کسی است که حاجتهای بزرگ به دست اوست.(کافی، ج2، ص467، ح6)

دعای روزهای هفته

دعای روزهای هفته با ترجمه فارسی

علاوه بر ثواب شنیدن دعاهای روزهای هفته، می توانید ترجمه فارسی آن را نیز مرور نمایید و با تأمل بیشتر در دعا بهره بیشتری از آن ببرید.

دعای ایام هفته صوتی

از آنجایی که درست‌خوانی در ادعیه، اذکار و عبارات قرآنی اهمیت دارد، بسیاری از ما به دنبال فایل‌های صوتی مداحان و قاریان هستیم تا از درست خواندن ادعیه مطمئن باشیم. در فراکتاب دعاهای روزانه هفته به صورت صوت همگام با متن ارائه شده است تا بتوانید علاوه بر شنیدن صوت دعای هفته، متن آن را نیز همزمان مرور کنید.

دعای ایام هفته pdf

با توجه به استقبال مخاطبان عزیز از دعا و زیارت ایام هفته، فایل pdf دعا نیز در فراکتاب منتشر شده و شما می توانید آن را پس از نصب نرم افزار به صورت رایگان در اختیار داشته باشید.

دعای ایام هفته از کیست؟

دعای روزهای هفته در مفاتیح الجنان ذکر شده است که از ملحقات صحیفه سجادیه امام زین العابدین علیه السلام نقل شده است.

دانلود دعاهای ایام هفته

در فراکتاب امکان دانلود دعای روزهای هفته pdf و همچنین با فرمت منحصر به فرد صوت همگام با متن ارئه شده است. برای دانلود رایکان این محصولات باید حتما از نرم افزار فراکتاب استفاده نمایید.

دعای ایام هفته

ذکر ایام هفته

برای روزهای هفته ذکرهایی سفارش شده است که این ذکرهای روزهای هفته را در جدول ذیل لیست کرده‌ایم.

 

روزهای هفته ذکر ایام هفته ترجمه ذکر ایام هفته
شنبه: یا رَبِّ الْعالَمِین ای پروردگار جهانیان
یکشنبه: یا ذَالجَلالِ وَ اْلاِکْرام ای صاحب شکوه و بزرگواری
دوشنبه: یا قاضیَ الحاجات ای برآورنده حاجت‌ها
سه شنبه: یا أَرْحَمَ الرَّاحِمِین ای مهربان‌ترین مهربانان
چهارشنبه: یا حَیُّ یا قَیّومُ ای زنده،‌ ای پاینده
پنجشنبه: لا إِلهَ إِلَّا اللَّهُ المَلِک الحقّ المُبین نیست خدایی جز الله فرمانروای حق و آشکار
جمعه: اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ؛ خدایا بر محمد و آل محمد درود فرست و در فرج ایشان تعجیل فرما
صفحات کتاب :
14

کتاب های مشابه دعای روزهای هفته