خرید و دانلود کتاب یک روز یک مرد

بر اساس زندگی سردار شهید حاج داوود کریمی

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

مجموعه کتاب : قصه فرماندهان

کتاب الکترونیکی یک روز یک مرد

حجم دانلود: 168.4 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب یک روز یک مرد

کتاب یک روز یک مرد بر اساس زندگی سردار شهید حاج داود کریمی توسط محسن‌ مطلق نوشته شده است. مردی که ناشناس، شب ها به سنگرها سرکشی می کرد. فرماندهی که ناشناس به عنوان یک تیربارچی در خط مقدم جبهه امان را از دشمن می گرفت و آن آزاد مردی که بعد از اتمام جنگ در همان محله فقیر نشین شهر زندگی و به حرفه پیشین خود (تراشکاری) مشغول شده بود. باران، بنزین، ناشناس، رفتگر، توپ، و غریبه برخی از بخش های کتاب یک روز یک مرد می باشند.

گزیده کتاب یک روز یک مرد

حاج همت، پرده سنگر را کنار می‌زند و وارد می شود. صدای غرش توپ و خمپاره، لحظه‌ای قطع نمی شود. از سر و وضع همت با آن پوتین های گِل گرفته و صورت خاک‌آلود، معلوم است که از خط می‌آید. چشم حاج داود به همت که می‌افتد، او را صدا می‌زند. ـ ابراهیم، بیا اینجا پیش خودم. همت با دیدن حاج داود سر از پا نمی شناسد. ـ اینجایی حاجی؟ این چه وضعیه، بچه ها توی خط حال بدی دارند. ـ می‌دانم، بقیه لشکرها هم اوضاعشان بهتر از شما نیست. کار گره خورده. همت با عجله پوتین هایش را از پا درمی‌آورد و کنار حاج داود آرام می گیرد. حاجی هم در کنار همت همین احساس را دارد. نگاهی به چهره خسته همت می‌اندازد و می پرسد: «جنگ سخت است! مگر نه؟» ـ خیلی، سخت تر از آنچه در رادیو تلویزیون و روزنامه ها می گویند.»

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
64
کنگره :
‫‬‭DSR1626‭‬ /ک465‫‬‮‭م6 1385
دیویی :
955/0843092
کتابشناسی ملی :
م85-31605
شابک :
978-964-506-295-6
سال نشر :
1391
شابک دیجیتال :
978-600-03-1914-4
نظرات درباره کتاب یک روز یک مرد
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.