خرید و دانلود کتاب مدیریت استراتژیک بدن

کتاب الکترونیکی مدیریت استراتژیک بدن

حجم دانلود: 728.8 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

جامعه شرقی با نگاه سنتی به بدن و در بعضی موارد با بی توجهی به مقوله بدن از جوامع غربی متمایز می شود . آنچه باعث تمایز و در پاره ای موارد تعارض میان دو تمدن شرقی و غربی در این مورد می شود ، دیدگاه صرف مادی را از یک طرف و دیدگاه مبتنی بر متافیزیک از طرف دیگر می شود.
در یک تمدن پیکره ای بر اساس کالبد متعالی انسانی ساخته می شود و در تمدن دیگر کالبد را محل تجلی روح الهی می داند.اما با وجود این تعارض ها و اختلاف دیدگاه دهکده کوچک جهانی و سرعت انتقال اطلاعات از نقطه ای به نقطه دیگر باعث بهم ریختگی جوامع شرقی و غربی شده است.بطور مثال در جوامع سنتی و مذهبی انتظار براین است اکثریت مردمان آن جامعه از کلیشه های فرهنگی آن جامعه پیروی کنند ، در حالیکه خرده فرهنگ هایی تحت تاثیر عوامل بیرونی ، باعث بوجود آمدن رفتارهایی می شود که با رفتارهای غالب آن جامعه در تضاد می باشد.در کتاب حاضر عوامل بوجود آمدن این کنش و واکنش ها مورد کندوکاو قرار می گیرد.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
137
نظرات درباره کتاب مدیریت استراتژیک بدن
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.