خرید و دانلود کتاب 101 نکته ضروری در گلف

کتاب الکترونیکی 101 نکته ضروری در گلف

حجم دانلود: 4.4 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

ورزش گلف با ویژگی های منحصر به فرد خود(تمرکز، افزایش قدرت تصمیم گیری و افزایش دید) طرفداران متعددی را در بین اقشار جامعه و در سنین مختلف دارد. وجود زمین های سرسبز و وسیع که ساعت ها می تواند فرد را از سرو صدا و گرفتاری های خرد وکلان دور نگهدارد و آسایش فکری را جایگزین سازد یکی از جاذبه های آن است.
امروزه در اغلب کشورها این ورزش مورد توجه قرار گرفته و مبالغ سنگینی صرف توسعه آن می شود
تبلیغات گسترده نیز علاوه بر افراد عادی توجه شخصیت های گوناگون از دانشگاهی ، تجار،دیپلمات ها و غیره را به آن جلب کرده است .
فدراسیون گلف ایران نیز با بررسی امکانات موجود و برنامه ریزی های گسترده درزمینه استعدادیابی مصمم به پرورش افراد مستعد است تا در آینده در میادین بین‌المللی بتوانند به پیشرفت های شایان توجه دست یابند.
از آنجا که منابع نوشتاری و مکتوب در رشته های ورزشی می تواند به یادگیری مطالب به مخاطبین خود تاثیر بسیاری داشته باشد لذا فدراسیون گلف دومین کتاب خود را باهدف آموزش سریع با تکیه بر عوامل کلیدی به علاقمندان و دوستداران خود ارائه می‌نماید امید است که استفاده از آن بتواند موثر واقع شود .

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
نظرات درباره کتاب 101 نکته ضروری در گلف
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.