خرید و دانلود کتاب قربانی میخک

کتاب الکترونیکی قربانی میخک

حجم دانلود: 1.4 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

کتابی که در دست دارید داستانی است لطیف و در عین حال روایتگر بخشی از تاریخ ایران در سال های پایانی جنگ جهانی و حضور متفقین در ایران.
با پایان یافتن جنگ اشغالگران بهانه ای برای حضور در ایران نداشتند و با تلاش فراوان سعی در نفوذ در احزاب و جریان های سیاسی می کردند تا شاید جای پایی برای خود نگاه دارند. شوروی با حمایت از حزب توده، حزب دمکرات کردستان و فرقه دمکرات آذربایجان حضور خود را نشان می داد و انگلیس و آمریکا با حمایت بی دریغ از سلطنت پهلوی دوم و احزاب راست در پی تحکیم موقعیت خود بودند. در این میان افسران وطن پرست و مبارزین مسلمان و از جان گذشته سعی در برپایی حکومتی مردمی داشتند. نویسنده تلاش کرده است شرایط خاص آن روزگار را در قالب رمانی زیبا به تصویر بکشد.
نویسنده قصد نگارش تاریخ را ندارد بلکه تلاش دارد با به تصویر کشیدن احساسات و عواطف مردم در آن دوره شور وطن پرستی را به نمایش گذارد.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
شابک :
‭978-964-477-352-5
سال نشر :
1386
صفحات کتاب :
130
کنگره :
‫PIR8123‭‬‭ /ع5‫‬‭ق4 1386
دیویی :
‫‭8‮فا‬1/62
کتابشناسی ملی :
1825113
نظرات درباره کتاب قربانی میخک
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.