خرید و دانلود کتاب شیمی(2) ویژه دانش آموزان سال دوم دبیرستان رشته های ریاضی و تجربی

کتاب الکترونیکی شیمی(2) ویژه دانش آموزان سال دوم دبیرستان رشته های ریاضی و تجربی

حجم دانلود: 4.3 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب شیمی 2

کتاب شیمی 2 نوشته حبیب اله حسینی و سید موسی طایفه و به همت انتشارات کیکاووس تهیه و تنظیم شده است. کتاب شیمی 2 شامل مباحثی از قبیل: «نظریات اولیه در رابطه با اتم»،«روند تکاملی طبقه‌بندی عناصر»،«قاعده اکتت و تشکیل پیوندهای یونی»،«مفاهیم اولیه پیوند کووالانسی»،«مفاهیم اولیه در مورد عنصر کربن» و آزمون ها و پاسخ به سوالات متن هر فصل می‌باشد.

در کتاب شیمی 2 مفاهیم و نکات درس به خوبی و بصورت خلاصه و گیرا بیان شده است. اهمیت و جذابیت این کتاب این است که کلیه مطالب کتاب به زبان دانش آموزان ، بسیار صریح و روشن بیان شده است.بعد از هر مطلب درسی و نکات مربوطه قسمتی تحت عنوان پرسش های با پاسخ مطرح شده است ، که باعث می‌شود مطالب به خوبی در حافظه دانش آموز ثبت شود.

در قسمت پرسش های بدون پاسخ سوال هایی مطرح شده است که پاسخ دادن به این نوع پرسش ها به عهده دانش آموز می‌باشد تا به وسیله آن بردانسته‌های خود محک بزند.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
شابک :
978-600-91700-2-9
سال نشر :
1390
صفحات کتاب :
169
کنگره :
QD 42/ ح5 ش9 1390
دیویی :
540/76
کتابشناسی ملی :
2407466
نظرات درباره کتاب شیمی(2) ویژه دانش آموزان سال دوم دبیرستان رشته های ریاضی و تجربی
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.