خرید و دانلود کتاب حجاب در آیات و روایات

کتاب الکترونیکی حجاب در آیات و روایات

حجم دانلود: 814.3 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

فضیلت‌بودن عفاف، و به تبع آن پوشش مناسب بانوان، یکی از مسائلی است که در طول تاریخ، بارها مورد خدشه و نقد افرادی قرار گرفته‌است که در پی تحولات آزادی‌خواهانه، حجاب را نوعی بردگی در سایۀ دین تلقی کرده‌اند و با انتقادکردن به آموزه‌های دینی، حجاب را دخالت در امور شخصی افراد برشمرده‌اند. در واقع چنین افرادی، رعایت حریم‌ها و خویشتن‌داری جنسی را به عنوان مانعی برای آزادی تلقی‌کرده‌اند. در حالی که حجاب و پوشش، عاملی برای صیانت از تعادل روانی جامعۀ بشری محسوب می‌شود.
کتاب حجاب شرعی در عصر پیامبر، تلاشی است با شیوه‌ای جدید تا به جای نقد و مقابله با تعالیم دین اسلام، آن‌ها را وارونه جلوه دهد و مطلوب دین اسلام از حجاب را به شکلی دیگر به تصویر بکشد تا بیش‌تر مورد پذیرش افراد حق‌طلب قرار گیرد.
در کتاب حاضر، تلاش شده است تا با نقد صحیح آن‌چه در کتاب حجاب شرعی در عصر پیامبر مطرح شده است، خواننده را بر آن دارد تا با مراجعه به منابع متقن و بی‌غرض، علاوه بر فهم درست از جایگاه حجاب در اسلام، به بی‌اساس بودن این شبهات پاسخ دهد.

کتاب مهاجر سرزمین آفتاب - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی مهاجر سرزمین آفتاب

نویسنده : حمید حسام

کتاب مهاجر سرزمین آفتاب، روایتگر خاطرات "کونیکو یامامورا" (سبا بایی)، یگانه مادر شهید ژاپنی در ایران است. کتاب «مهاجر سرزمین آفتاب» با 248 صفحه، خاطرات این بانوی مشرق زمینی را در ده بخش روایت می‌کند.
قسمت آخر کتاب هم شامل عکس‌ها و اسنادی است که معمولا جزو بخش‌های جذاب اینگونه کتاب‌هاست و ناگفته‌های زیادی در دل دارد.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
کتابشناسی ملی :
3880964
شابک :
12 - 15 - 7850 - 600 - 978
سال نشر :
1393
صفحات کتاب :
88
نظرات درباره کتاب حجاب در آیات و روایات
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.