خرید و دانلود کتاب وری وقت جنگه

کتاب الکترونیکی وری وقت جنگه

حجم دانلود: 840.4 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

انقلاب اسلامی ایران یکی از شگرف‌ترین انقلاب‌های مردمی می‌باشد که در تحقق و شکل‌گیری آن، عناصر مختلفی نقش داشته‌اند که می‌توان بارزترین آن را رهبری دینی و عشق و علاقه مردم به اسلام و دفاع از ارزش‌های آن دانست.
پس از پیروزی انقلاب، توطئه‌ها و تهدیدهای بسیاری، چه داخلی و چه خارجی، این حادثة بزرگ را مورد تهاجم قرار داد که می‌توان به قائله کردستان و بلوچستان به طور خاص اشاره کرد که توان بسیاری از علاقه‌مندان به انقلاب و نظام نوپای اسلامی را به خود اختصاص داد.
با شروع جنگ تحمیلی توسط رژیم بعثی عراق، همة اقشار و اقوام ایرانی احساس کردند که تمامیت ارضی کشور و انقلاب اسلامی در معرض تهدید جدی قرار گرفته است و این خود شروع فصل جدیدی از حماسه‌آفرینی ایرانیان غیور بود.
حضور کم‌نظیر کرد و ترک و بلوچ و لر و فارس در کنار هم، تجربة منحصر به فردی بود که تاریخ معاصر ما تجربه کرد.
کتاب «وری وقت جنگه» خاطرات جوانی است روستایی که 48 ماه در جبهه‌ها حضور داشته است. اکبر کمالی جانباز شیمیایی است و دچار سرطان خون شده است و به همین خاطر از روستای دهقائد به اصفهان مهاجرت کرده است.
دفتر مطالعات و ادبیات پایداری مراکز استانی، از بدو شکل‌گیری ضمن تشویق حوزه‌های هنری استان‌ها در شناسایی حوادث و افراد با محوریت انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، در نظر دارد نقش تاریخی تمامی اقوام ایرانی در سراسر کشور را در پیدایش و حفظ انقلاب ثبت و ضبط نماید.
این کتاب نمونه‌ای از این حرکت است. امید که مورد قبول واقع شود.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
کتابشناسی ملی :
2601776
شابک :
‫‭‭‭978-600-175-286-5
سال نشر :
1390
شابک دیجیتال :
978-600-03-1488-0
صفحات کتاب :
176
کنگره :
‫‭‭‭‭‭‭‭‭‭‭DSR1629‭‬ ‭‬‭/ک718آ3‬ 1390‬‬
دیویی :
‫‭‭‭‭‬‭‭‭‭955/0843092
نظرات درباره کتاب وری وقت جنگه
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.