خرید و دانلود کتاب دریای بی ساحل

ناشر: همداد

نویسنده:

ویراستار: زهرا جمالی

کتاب الکترونیکی دریای بی ساحل

حجم دانلود: 360.1 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

دریای بی ساحل داستان زندگی پر از سختی و فراز نشیب دختری عاشق است که با نظر پدر و خلاف خواسته خودش تن به ازدواج می دهد و در این مسیر تصمیم می گیرد تا مادری مهربان باشد و نگذارد که گذشته سختش برای دخترش نیز تکرار شود؛به همین منظور بارها دل به دریا می زند و سختی هایی را به جان می خرد و خواننده را با خود همراه می کند...
قسمتی از متن:
صدای پای پدرشون رو می شناختند. وقتی پشت در خونه می ایستاد و دسته کلیدش رو از جیبش در می آورد،وحشت وجود بچه ها رو می گرفت. اون روز هم مثل روزهای دیگه وارد خونه شد،مثل روزهای دیگه سکوتی مرگبار حاکم شد. پدری نامهربون، بی مهر، خشن که اگه حکمی می داد همون بود و کسی جرأت تغییر یا اعتراض به اون رو نداشت. پدری بس بی عاطفه. مادرش اکرم خانوم سال ها با او ساخته بود ودیگه عادت کرده بود حرف اول و آخر رو از دهن شوهرش بشنوه. ساحل،یه دختر جوون ودم بخت بود. همیشه نگران آینده اش بود.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
100
کنگره :
1394 4د86417س/8022PIR
دیویی :
62/3فا8
کتابشناسی ملی :
3697251
شابک :
6 ـ 92 ـ 8051 ـ 964ـ 978
سال نشر :
1394
نظرات درباره کتاب دریای بی ساحل
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.