خرید و دانلود کتاب آذرخشی در غرب (کانادا)

کتاب الکترونیکی آذرخشی در غرب (کانادا)

حجم دانلود: 462.7 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

انسان و جهان: تفاوت عمده و اساسی انسان با دیگر جانداران که ملاک «انسانیّت» او است و منشأ چیزی به نام تمدّن و فرهنگ انسانی گردیده است در دو ناحیه است: «بینش‌ها و گرایش‌ها». انسان نیز مانند جانداران دیگر یک سلسله خواسته‌ها و مطلوب‌هایی دارد و در پرتو آگاهی‌ها و شناخت‌های خویش برای رسیدن به آن خواسته‌ها و مطلوب‌ها در تلاش است. تفاوتش با سایر جانداران در شعاع و وسعت و گستردگی آگاهی‌ها و شناخت‌ها می‌باشد.
آگاهی حیوان از جهان تنها به وسیله حواسّ ظاهره است. از این‌رو سطحی و ظاهری است. به درون و روابط درون اشیاء نفوذ نمی‌کند و ثانیاً از کلیّت و عمومیّت برخوردار نیست و ثالثاً محدود به محیط زیست حیوان است. رابعاً مربوط به زمان حال است. حیوان نه از تاریخ خود یا جهان آگاه است و نه درباره آینده می‌اندیشد و اگر احیاناً چنین کند نه آگاهانه و از روی شعور و انتخاب است بلکه تحت تسـخیر اجباری طبیعت و به صورت غریزه و
ناآگاهانه است.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
160
کنگره :
1391 4 آ 9 د / 11 BP
دیویی :
02 / 297
کتابشناسی ملی :
2871358
شابک :
978 - 600 – 247 – 150 - 5
سال نشر :
1391
نظرات درباره کتاب آذرخشی در غرب (کانادا)
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.