خرید و دانلود کتاب تجارت موفق

ناشر: جمال

نویسنده:

کتاب الکترونیکی تجارت موفق

حجم دانلود: 309.0 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

این کتاب با برشمردن ویژگی های بازار مسلمانان و شناساندن آسیب های بازار فاسد، خواننده را با تجارتی موفق و منطبق با احکام اسلامی فرا می خواند. اهمّیت کار در اسلام ، آداب خرید و فروش و اخلاق فروشندگی از دیگر فصل های این کتاب می باشد.
کتاب تجارت موفق که به قلم حجت الاسلام عباس رحیمی استاد حوزه و دانشگاه نگاشته شده، اثری تاثیرگذار در این زمینه بوده و بارها باز چاپ شده است. مطالعه این اثر خواندنی، برای همه کسانی که خواستار سعادت دنیا و آخرت خویش اند بسیار سودمند است.

بزرگ ترین سرمایه هر انسانی پس از ایمان به خداوند، عمر او است. ارزش عمر انسان مؤمن هیچ گاه قابل محاسبه نیست. جوانی، پرنشاط ترین زمان این سرمایه ارزشمند است و هر کس برای بهره مندی بیشتر از فرصت طلایی جوانی، نیازمند شناخت درست از انسان و سرمایه های او است و این مهم تنها در پرتو بهره مندی از انسان هایی میسر است که از آدمی یک شناخت آسمانی درست دارند و با عمل به دستورهای الهی، الگوهای عملی جوانان مسلمان هستند.
اثر حاضر برای رساندن جوانان تشنه معارف به دستورالعمل های زندگی ساز تهیه و تدوین شده است.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
95
کنگره :
BP190‫‬‭‫‬‭/ر 3ت3
دیویی :
297/372
کتابشناسی ملی :
11297601
شابک :
978-964-8654-21-9‬
سال نشر :
1389
نظرات درباره کتاب تجارت موفق
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.