خرید و دانلود کتاب پرواز سفید

بر اساس زندگی شهید عباس بابایی

کتاب الکترونیکی پرواز سفید

حجم دانلود: 431.4 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب پرواز سفید

کتاب پرواز سفید داستانی است از زندگی سرتیپ خلبان شهیدعباس بابایی فرمانده پایگاه های هوایی اصفهان و تهران در زمان جنگ. ابتدای کتاب با عنوان «طلوع یک ستاره» که به زندگینامه مختصر او و خاطراتی از دانشکده خلبانی شروع شده است. 10 بخش دیگر کتاب را داستان هایی با عناوین: بابای مدرسه، باغبان، آمپولزن کوچک، نامه، کاپیتان، طناب مرزی، ذرت فروش، فرشته نجات، هواپیمای سی - 130 و پرواز سفید تشکیل می دهند.

مجموعه ۲۸ جلدی «قصه فرماندهان» که به همت انتشارات سوره مهر تهیه و تدوین شده است. سرگذشت‌هایی داستان‌گونه از زندگی فرماندهان شهید هشت سال دفاع مقدس را روایت می‌کند. اطلاعات این مجموعه‌ها از مصاحبه با همرزمان، خانواده‌ها و دوستان این شهدای گرانقدر گردآوری شده و به قلم توانای نویسندگان فعال حوزه دفاع مقدس به رشته تحریر درآمده است. «پرواز سفید» داستان زندگی فرمانده شهید، عباس بابایی را روایت می‌کند.

گزیده کتاب پرواز سفید

برای اینکه خودش را مشغول کند، ایستاد کنار پنجره و با حسرت از پشت پنجره توری پنجره به خیابان و مردم چشم دوخت.دوشبانه روز باران باریده بود. اما امروز صبح ناگهان بند آمد. حالا باد شروع به وزیدن کرده بود و آخرین برگ های زرد و قرمز شده درختان را می تکاند و با خودش می برد...


کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
شابک دیجیتال :
978-600-03-1508-5
صفحات کتاب :
63
کنگره :
‫DSR1626‭/ب23‭‫‭ب3 1393
دیویی :
‫‭955/0843092
کتابشناسی ملی :
3611206
شابک :
978-964-471-592-1
سال نشر :
1393
نظرات درباره کتاب پرواز سفید
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.