خرید و دانلود کتاب مردی با چفیه سفید

بر اساس زندگی شهید عباس کریمی

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

مجموعه کتاب : قصه فرماندهان

کتاب الکترونیکی مردی با چفیه سفید

حجم دانلود: 438.8 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب مردی با چفیه سفید

کتاب مردی با چفیه سفید به قلم اصغر فکور جلد هفتم از مجموعه «قصه فرماندهان»، روایتی است داستانی از سرگذشت زندگی شهید عباس کریمی در دوران جنگ تحمیلی که به شیوه‌ای ساده و روان نوشته شده است. شهید عباس کریمی در سال 1336 دیده به جهان گشود. او از همان ابتدا با دیگر همسالان خود تفاوت داشت. عباس به راحتی از موضوعات مختلف عبور نمی‌کرد. 

شنیدن کلمه‌ی «چرا» از او در خیلی از اوقات بسیار معمول بود و برای دستیابی به پاسخ «چرا» اصلا خسته نمی‌شد. شروع سربازی شهید کریمی با زمزمه‌های انقلاب همراه بود. اما او در بهار سال 1358 به دلیل احساس وظیفه مستقیما به ارگان نوپای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیوست و در سال 1359 جزء نخستین کسانی بود که برای مبارزه با ضد انقلاب به کردستان رفت.

گزیده کتاب مردی با چفیه سفید

به سر دو راهی که رسیدیم راننده ترمز کرد و گفت: «آقایون، به سلامت؛ قدم رو تا پادگان» باقر از پشت وانت تویوتا جست زد پایین؛ و دست من و مرتضی را هم کشید. بعد از یک هفته مرخصی و بوهای جور به جور توی شهر، حالا دوباره بوی منطقة جنگی حالی به حالیم می کرد. مرتضی نگاهی به ساعتش انداخت و گفت: « باز هم تنگ غروب رسیدیم». باقر پشت بند حرف او را گرفت و بی حال ادامه داد...

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
دیویی :
955/0843092
کتابشناسی ملی :
2032854
شابک :
978-964-471-743-7
سال نشر :
1388
شابک دیجیتال :
978-600-03-2430-8
صفحات کتاب :
64
کنگره :
DSR1626‭‬ ‭/ک47‫‭ف8 1388
نظرات درباره کتاب مردی با چفیه سفید
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.