امتیاز
5 / 4.6
نصب فراکتاب
مطالعه در کتابخوان
رایگان

نظر دیگران

نظر شما چیست؟

کتاب رهایی از خود ارضایی سعی دارد به کسانی که دچار بیماری روحی خود ارضایی هستند کمک کند. 

معرفی کتاب رهایی از خود ارضایی (کتاب ترک خودارضایی)

ابوالقاسم شهباز نویسنده کتاب ترک خودارضایی در ابتدا کتاب احساس خودش را به این مساله چنین توصیف می کند. پیش خودم فکر کردم بعضی ها هستن که مشکلشون یه جورایی خاصّه. البتّه کتاب در این باره زیاد نوشته شده، ولی به مشکلات روانی و آسیب های این معضل فردی به خصوص بعد از ترک، کمتر پرداخته شده.

منم که عاشق کارهای زمین مونده ام. بنابراین: «یا علی گفتیم و عشق آغاز شد.» به نظر من، اونی که می خواد بنویسه، باید عاشق مخاطبش باشه. دردش را با تمام وجود لمس کنه و برا کمک به دوست مخاطبش در تک تک واژه ها عشق و احساسش رو به نمایش بذاره.
فرق کسی که برا تو می­نویسه، با اونی که برا خودش می‌نویسه همینه؛ اگه دست روی نوشته­ هاش بذاری، یا قلمی رو که باهاش می­نویسه لمس کنی، حرارت عشق و محبّتش رو با تمام وجود احساس می­کنی. پس، بدون! انگیزه­م برا نوشتن تویی؛ چون خیلی وجودت ارزشمنده!

بخشی از متن کتاب رهایی از خود ارضایی

اینو گفتم تا خدای نخواسته فکر نکنی حالا که وجودت به گناه آلوده شده، بِالکُل از ارزش افتادی! فقط خودِ خدا می‌دونه چقدر براش عزیزی! (البتّه اگه بتونی به دادِ خودت برسی و از این گناه لعنتی خودت رو نجات بدی!) به ذات پاکش قسم، آغوشش همیشه به روی بنده­ هاش بازه.
اگه کسی توی گوشِت زمزمه کرد: «برو بابا! ما دیگه آب از سرمون گذشته. آدمی که هزار بار استمناء کرده، دیگه نه جسمش به درد می‌خوره، نه روحش.»، شک نکن که این افسون­گر، کسی جز شیطان رجیم و رانده‌شده نیست.
پس، هر وقت خواست تو رو وسوسه­ کنه، با وضو برو سراغ قرآن و سورۀ «ناس» و «فلق» رو در عمق جانت طنین­ انداز کن و با تمام وجود به خدای هستی پناه ببر و از او طلب یاری و دست‌گیری کن.

دانلود کتاب ترک خودارضایی

این کتاب را در نرم افزار فراکتاب دانلود کنید.

دانلود کتاب ترک خودارضایی مشخصات کتاب رهایی از خود ارضایی در جدول زیر آورده شده است:

مشخصات
ناشر: دانا کتاب
نویسنده: ابوالقاسم شاهباز
تعداد صفحه: 192
موضوع: راهکار ترک خودارضایی
قالب: الکترونیک

صفحات کتاب :
192
کنگره :
BP250/55‫‬‭/ش83ر9 1391
دیویی :
297/36
کتابشناسی ملی :
2961405
شابک :
978-600-93426-0-0
سال نشر :
1391

کتاب های مشابه رهایی از خود ارضایی