امتیاز
5 / 4.6
دریافت الکترونیکی
مطالعه در اپلیکیشن فراکتاب
رایگان

نظر دیگران

نظر شما چیست؟

معرفی کتاب رهایی از خود ارضایی (ترک خود ارضایی)

کتاب رهایی از خود ارضایی سعی دارد به کسانی که دچار بیماری روحی خود ارضایی هستند کمک کند. ابوالقاسم شهباز نویسنده کتاب رهایی از خود ارضایی در ابتدا کتاب احساس خودش را به این مساله چنین توصیف می کند.
پیش خودم فکر کردم بعضی ها هستن که مشکلشون یه جورایی خاصّه. البتّه کتاب در این باره زیاد نوشته شده، ولی به مشکلات روانی و آسیب های این معضل فردی به خصوص بعد از ترک، کمتر پرداخته شده.

منم که عاشق کارهای زمین مونده ام. بنابراین: «یا علی گفتیم و عشق آغاز شد.» به نظر من، اونی که می خواد بنویسه، باید عاشق مخاطبش باشه. دردش را با تمام وجود لمس کنه و برا کمک به دوست مخاطبش در تک تک واژه ها عشق و احساسش رو به نمایش بذاره.
فرق کسی که برا تو می­نویسه، با اونی که برا خودش می‌نویسه همینه؛ اگه دست روی نوشته­ هاش بذاری، یا قلمی رو که باهاش می­نویسه لمس کنی، حرارت عشق و محبّتش رو با تمام وجود احساس می­کنی. پس، بدون! انگیزه­م برا نوشتن تویی؛ چون خیلی وجودت ارزشمنده!

 

بخشی از متن کتاب رهایی از خود ارضایی

اینو گفتم تا خدای نخواسته فکر نکنی حالا که وجودت به گناه آلوده شده، بِالکُل از ارزش افتادی! فقط خودِ خدا می‌دونه چقدر براش عزیزی! (البتّه اگه بتونی به دادِ خودت برسی و از این گناه لعنتی خودت رو نجات بدی!) به ذات پاکش قسم، آغوشش همیشه به روی بنده­ هاش بازه.
اگه کسی توی گوشِت زمزمه کرد: «برو بابا! ما دیگه آب از سرمون گذشته. آدمی که هزار بار استمناء کرده، دیگه نه جسمش به درد می‌خوره، نه روحش.»، شک نکن که این افسون­گر، کسی جز شیطان رجیم و رانده‌شده نیست.
پس، هر وقت خواست تو رو وسوسه­ کنه، با وضو برو سراغ قرآن و سورۀ «ناس» و «فلق» رو در عمق جانت طنین­ انداز کن و با تمام وجود به خدای هستی پناه ببر و از او طلب یاری و دست‌گیری کن.

صفحات کتاب :
192
کنگره :
BP250/55‫‬‭/ش83ر9 1391
دیویی :
297/36
کتابشناسی ملی :
2961405
شابک :
978-600-93426-0-0
سال نشر :
1391

کتاب های مشابه رهایی از خود ارضایی

با موفقیت اضافه شد
0