خرید و دانلود کتاب معجزه گیاهان شفا بخش

کتاب الکترونیکی معجزه گیاهان شفا بخش

حجم دانلود: 12.5 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

تا قبل از قرن بیستم بیماریها توسط حکما و متفکرین آن روزگار بوسیله گیاهان تجربه شده توسط پیشینیان یا خود آنها درمان میگردید، ولی اوائل این قرن تغییراتی که اساس فکری آن از قبل شروع شده بود به مرحله عمل رسید و تمدن بشری در هر زمینه دستخوش تحولاتی شگرف گردید.
علم درمان نیز ازاین تغییرات بی نصیب نماند، آزمایشگاههای متعددبوجود آمد، محققین کار سختی را پی ریزی وشروع کردند، صنعت داروسازی توسعه یافت، فرمول های گسترده تنظیم شد، انواع مختلفی از الکالوییدهای موجود در گیاهان، بخصوص آنتی بیوتیکها که طیف گسترده ای در مهار عفونتها داشتند شناخته شدند، سنتز شیمییایی آغاز گردید، داروها به طرزی متفاوت با گذشته ساخته و روانه بازارتجارت شد، رقابت برسردسترسی و در اختیار گرفتن بازار بالا گرفت.
نتیجه آنکه کار طبابت سنتی به انزوا کشیده شد،طبیب و بیمار ترجیح دادند با خرید و مصرف یک فراورده شیمیایی تمام مسائل را حل و از دردسرهای تهیه گیاه و مراحل آماده سازی دارو آسوده شوند و این برای دنیای پر مشغله امروز که بشر دچار کمبود وقت است بسیار آسانتر و بهتر بود.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
200
کنگره :
RS164‭‮‬‫‬‭‭‭/س94م6 1388‭‮‬
دیویی :
615/321‭‮‬
کتابشناسی ملی :
م85-28352
شابک :
978-964-8310-18-4
سال نشر :
1388
نظرات درباره کتاب معجزه گیاهان شفا بخش
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.