خرید و دانلود کتاب والدین خردمند

آموزش و تربیت هوشمندانه کودک

کتاب الکترونیکی والدین خردمند

حجم دانلود: 1.2 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

در طول تاریخ، اندیشمندان و متفکران بر این عقیده بودند که تربیت و مراقبت از کودکان می تواند سرنوشت ملتی را تغییر دهد. اصولاً تاریخ، یک آینده مبهم نیست که همگان در انتظار آن هستند، بلکه تاریخ آینده است که بدست انسان های امروز نوشته می شود. اعمال و اندیشه امروز ما تعیین کننده آینده ما خواهند بود و آنچه امروز ما می نگاریم، فردا خوانده خواهد شد و آنچه امروز می کاریم فردا درو می شود.
انسان معاصر با رشد فزاینده خود در علم و تکنولوژی درصدد است تا آینده و تاریخ را در کنترل خود در بیاورد و مرزهای زمان را برای در اختیار خود داشتن زمام تاریخ در هم شکند. از این رو اندیشمندان حوزه های مختلف علمی هر یک به سهم خود در راستای این هدف گام برمی دارند. روانشناسان و متخصصان علوم تربیتی نیز از این عرصه عقب نمانده اند و با تحقیقات و پژوهش های خود سعی دارند سهم خود را در ساختن آینده روشن برای بشریت ایفا نمایند.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
288
کنگره :
HQ755/8‫‭/‮الف‬46و2 1390
دیویی :
649/1
کتابشناسی ملی :
2393147
شابک :
978-600-5413-43-4‬
سال نشر :
1390
نظرات درباره کتاب والدین خردمند
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.