خرید و دانلود کتاب مکتب های اقتصادی (جلد اول)

کتاب الکترونیکی مکتب های اقتصادی (جلد اول)

حجم دانلود: 2.1 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

علم اقتصاد مدرن مانند سایر علوم اجتماعی از ابتدای پیدایش به صورت جریان های فکری و نحله هایی بوده است که در برخی موضوعات اقتصادی با یکدیگر اتفاق نظر و در موضوعات دیگر، اختلاف نظر داشته اند. نحله های فکری اصلی در طول زمان، رواج یافته و طرف دارانی پیدا کرده اند. این نحله ها با نقد مخالفان و ناتوانی در توضیح واقعیت ها، افول کرده و با تفسیری جدید دوباره ظهور کرده اند. آنچه اهمیت دارد این است که چرا این نحله های فکری در اقتصاد مدرن ظهور کردند، چه مدتی حیات داشتند، بنیان گذاران و نمایندگان این نحله های اقتصادی چه کسانی بودند، چه مباحثی را مطرح می کردند و در نهایت چه انتقادی به آن ها وارد شده است.
اندیشۀ اقتصادی مدرن به دو صورت انفرادی و مکتب فکری ظاهر شده است.متون تاریخ اندیشۀ اقتصادی عمدتاً به صورت اندیشۀ انفرادی است و به ندرت به صورت مکتب فکری مطرح شده است.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
514
کتابشناسی ملی :
3775809
شابک :
978-964-426-782-6
سال نشر :
1393
نظرات درباره کتاب مکتب های اقتصادی (جلد اول)
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.