خرید و دانلود کتاب قصه ها

کتاب الکترونیکی قصه ها

حجم دانلود: 5.0 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

در «قصه‌ها» ۴۰ داستان کوتاه از این نویسنده فلسطینی جمع‌آوری شده است.
غسان کنفانی سال ۱۹۳۶ در «عکا» واقع در شمال فلسطین دیده به جهان گشود. او تا ۱۰ سالگی همراه خانواده‌اش در شهر یافا زندگی کرد. وی پس از مدتی سرگردانی همراه گروهی از مهاجران ابتدا به لبنان و سپس به سوریه رفت و در دمشق سکنی گزید. وی در شرایطی دشوار تحصیلات خود را در این شهر به پایان برد.
وی مدتی در کویت تدریس ادبیات کرد و پس از آن به عنوان استاد رشته «ادبیات عرب» در دانشگاه دمشق منصوب شد؛ اما این شغل او را ارضا نکرد. کنفانی در ۱۹۶۰ به لبنان رفته و روزنامه‌نگاری پیشه‌کرد و در ۱۹۶۳ هم‌زمان با فعالیت‌های سیاسی و ادبی به عنوان سردبیر یکی از روزنامه‌های لبنانی انتخاب شد.
این نویسنده و فعال سیاسی به عنوان یکی از پیش‌گامان داستان‌کوتاه در ادبیات عرب شناخته شده است و داستان‌ها و رمان‌هایش همواره در کشورهای عربی مورد استقبال خوانندگان و منتقدان قرار گرفته. یکی دیگر از مشغولیت‌های این نویسنده نقاشی بوده و او گاه برخی از آثار خود را با قلم خودش منقوش کرده است.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
305
کنگره :
‫PJA4890‭‬ ‭/ن7‫‭آ43033 1393
دیویی :
‫‬‭892/736
کتابشناسی ملی :
3340499
شابک :
978-600-174-046-6
سال نشر :
1393
نظرات درباره کتاب قصه ها
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.