خرید و دانلود کتاب گشتاپو

کتاب الکترونیکی گشتاپو

حجم دانلود: 11.6 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

ایران کشور عجیبی است، واژة‌ گشتاپو در ادبیات سیاسی تاریخ معاصر بسیار مورد استفاده قرار گرفته و هزاران نفر از ما هر روزه این واژه را در سریال‌ها، فیلم‌ها و جدول کلمات متقاطع شنیده و یا می‌خوانیم؛ اما در ایران کتابی مرجع برای شناخت و کسب آگاهی در خصوص آن وجود ندارد و گشتاپو در تیره‌ترین سایه‌های تاریخ ایران پنهان شده است.
گشتاپو «پلیس مخفی دولت» آلمان نازی بود که در سال 1933 تأسیس و در سال 1945 با شکست آلمان نازی منحل گردید. این سازمان یکی از مخوف‌ترین نهادهای ضد‌جاسوسی و امنیتی در تاریخ است که به‌دلیل رفتار ظالمانه و دهشت آفرین خود شهرت بدی یافت و بعدها تبدیل به الگویی برای دیگر نهاد‌های ضد‌اطلاعاتی گردید. کتاب حاضر تلاشی است برای معرفی ساختار سازمانی، سطوح فرماندهی، عملیات‌های مهم و افسران و عناصر تأثیر‌گذار و ... این نهاد امنیتی.
هم‌چنین هدف از نگارش این کتاب پر کردن خلأ اطلاعاتی در خصوص این سازمان به‌منظور ارتقاء آگاهی تاریخی کشور عزیزمان است. امید که این کتاب مورد توجه محققان و علاقه‌مندان قرار گیرد.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
کتابشناسی ملی :
3768345
شابک :
‫‬‭978-600-7633-01-4
سال نشر :
1393
صفحات کتاب :
252
نظرات درباره کتاب گشتاپو
98938****6609

کتاب گشتابو را دوست دارم ومیخواهم مفهوم ان تجربه کنم

1397-12-10 17:17:09

پاسخ