خرید و دانلود کتاب ترور هایدریش

عالی رتبه ترین مقام امنیتی آلمان نازی

ناشر: آرمان رشد

گردآورنده: حمید عشقی

کتاب الکترونیکی ترور هایدریش

حجم دانلود: 10.8 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

ترور هایدریش از داستان‌های هزار توی پشت یک ترورِ به ظاهر ساده است. برنامه‌ریزی‌ها، تلاش‌ها، محاسبات نظامی و امنیتی و هزاران هزار جزئیات دیگر.
این کتاب ورای مستند بودن و پرداختن به جزئیات این ماجرای واقعی با فضایی داستان‌گونه و روایی شما را پیش می‌برد تا جایی‌که خود را در هزارتوی سرویس‌های اطلاعاتی پیدا کنید و به غیر از آن بسیاری از زوایای پنهان مربوط به جنگ جهانی دوم و حزب نازی را کنکاش می‌کند.
راینهارد هایدریش نه فقط عالی‌رتبه‌ترین افسر امنیتی رایش سوم، بلکه شاخص‌ترین چهرة اطلاعاتی آلمان نازی به حساب می‌آمد. توانایی‌های فوق‌العادة او موفقیت‌های فراوانی را برای آلمان و شکست‌های پی‌درپی را برای انگلستان و هم‌پیمانانش به همراه داشت. از این رو در ساعت 10 شب 28 دسامبر 1941 یک فروند هواپیمای هالیفکس چهار موتورة نیروی هوایی سلطنتی انگلستان با هفت کماندوی ارتش دولتِ در تبعید چکسلواکی در یکی از فرودگاه‌های آن کشور به قصد ...

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
دیویی :
‫‬‭943/086092
کتابشناسی ملی :
3779504
شابک :
‫‬‭978-600-7633-00-7‬
سال نشر :
1394
صفحات کتاب :
196
کنگره :
‫DD247‭‬ ‭/ھ2‫‭ع5 1394
نظرات درباره کتاب ترور هایدریش
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.