خرید و دانلود کتاب شرح رمز

نشانه‌شناسی وصایای فرماندهان شهید دفاع مقدس

کتاب الکترونیکی شرح رمز

حجم دانلود: 950.2 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

در این کتاب وصیت نامه شهدا، گونه ای از ادبیات موسوم به ادبیات تعلیمی در نظر گرفته شده؛ و نگارندگان متون وصیتنامه درحکم انسانهایی عارف مسلک و صوفی صفت معرفی شده اند؛ ترسیم هدف این پژوهش، بررسی بخشی از ادبیات تعلیمی متعلق به شهدای جنگ هشت ساله ایران و عراق از دیدگاه نشانه شناسی است.
مقام معظم رهبری:
این وصیت نامه هایی که امام می فرمودند، من به این توصیه ایشان خیلی عمل کرده ام.
هرچه از این وصی تنام ههای همین بچ هها به دستم رسیده، یک فتوکپی، یک جزوه، غالبا من اینها را خواند هام ؛ چیزهای عجیبی است. ماها واقعاً از این وصیت نامه ها درس می گیریم این معلوم می شود که درس و علم و علم الهی، بیش از آنچه که به ظواهر و قالب های رسمی وابسته باشد به حکمت معنوی که نورش از نورانیت الهی است وابسته است. آن جوان، خطش هم به زور خوانده می شود، اما هر کلم هاش برای من و امثال من یک درس و یک راهگشا است و من خودم خیلی استفاده کرده ام.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
144
کنگره :
‫‬‮‭DSR1625‫‬‮‭/م9516ش4 1393
دیویی :
‫‬‮‭955/08430922
کتابشناسی ملی :
3507628
شابک :
978-600-286-064-4‬
سال نشر :
1393
نظرات درباره کتاب شرح رمز
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.