خرید و دانلود کتاب زندگی بهتر با دنیای بدون پول!؟

کتاب الکترونیکی زندگی بهتر با دنیای بدون پول!؟

حجم دانلود: 1.3 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

این کتاب حاضر نواقص، مضرات، معایب، معضلات، محناتی را که در صحنه حیات بشریت از بدو پیدایش «پول»، مشکلات مالی، ساختن، کشفش، تا کنون در تمامی طول ادوار تاریخ زندگانی انسان بوجود آورده است مورد تحقیق و تفحص نقد و بررسی قرار داده و می دهد؟

تلویحاً چنین نگارشی تاکنون نوشته نشده است و یا اگر مکتوب چاپ شده باشد در خصوصیات ویژگی های پول کتمان حقایق کرده اند؟! هر آنگونه که باید حقیقت محقق را می نوشتند طفره رفته در مورد پول و به طرفداری از این پدیده شوم. نگون بخت کننده محنت و مکنت بشریت را با وارونه جلوه دادن حقایق به تعریف، توصیف، تمجید و تحسین از عامل اصلی ابزار شیطانی و اسارت بندگی و بردگی انسان مبالغه نموده اند؟!

اما من تنها نگارنده ای هستم که به طور کلی حیاتی و اساسی از اهم نگارش کتب متعدد و مقالات خویش فقط به مسائل و مطالبی از کلیه زوایای زندگی نیک و بدان سان انفرادی و اجتماعی عام و خاص در تمام شئونات حیات بشریت می پردازم که تاکنون هیچ کس ننوشته، نگفته، بیان نکرده، نخوانده، ندانسته، نمی خواسته بداند. بفهماند و بنگارد؟! ...

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
280
کنگره :
‫‬‭BP250/5‫‬‭/ذ2ز9 1388
دیویی :
‫‬‭297/632
کتابشناسی ملی :
1910764
شابک :
978-600-91101-2-4
سال نشر :
1388
نظرات درباره کتاب زندگی بهتر با دنیای بدون پول!؟
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.