خرید و دانلود کتاب زندگی آمریکایی

کتاب الکترونیکی زندگی آمریکایی

حجم دانلود: 3.1 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

شما چقدر در مورد زندگی در ایالات متحده آمریکا معلومات دارید ؟
... بیشتر آمریکایی ها خواستار" رویای آمریکایی" هستند. معمولا این رویا بدین معنی است . یک خانه ی بزرگ ، یک ماشین بزرگ و یک مقدار زیادی پول!
اما وضعیت زندگی بیشتر آمریکائی ها چه طور است ؟ آن ها دوست دارند چی بخورند ؟ آنها در تلویزیون چی تماشا می کنند ؟ خانه های آن ها چه اندازه است ؟ چرا آنها ماشین هایشان را دوست دارند ؟ چه طور آنها کار میکنند و چه طور آنها بازی می کنند؟
بیشتر مردم در سراسر دنیا بعضی چیزها را در مورد زندگی آمریکایی میدانند. آنها در تلویزیون فیلم های آمریکایی را میبینند . گاهی اوقات آن ها در رادیو به موسیقی های آمریکایی گوش می کنند.
گاهی اوقات آنها در رستورانها غذاهای آماده ی آمریکایی می خورند.
البته همه آمریکایی ها این طور زندگی نمی کنند. ایالات متحده آمریکا، کشوری بزرگ با بیش از 302 میلیون نفر جمعیت است.
زندگی کردن در آمریکا متفاوت است و انواع مختلفی از زندگی در آمریکا وجود دارد . زندگی در استان های خیلی گرم جنوب غربی بسیار متفاوت از زندگی در یک استان شمالی است. شهر نیویورک یکی از مهیج ترین شهرهای دنیاست.اما اصلا شبیه به زندگی در یک شهر کوچک آمریکایی نیست. در این کتاب شما با جوانب مختلف از زندگی آمریکایی آشنا خواهید شد.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
52
کنگره :
‫‬‭PE1119‫‬‭/ش9ز9 1390
دیویی :
‫‭428/64‬‮فا
کتابشناسی ملی :
‫2671269‬
شابک :
978-600-6097-01-5
سال نشر :
1390
نظرات درباره کتاب زندگی آمریکایی
98903****5899

خوبه

1396-5-13 12:57:20

پاسخ