خرید و دانلود کتاب راز احقاق حق

کتاب الکترونیکی راز احقاق حق

حجم دانلود: 70.8 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

سلام و صلوات به ارواح پاک انبیاء و اولیاء می فرستم که مقصد اصلی آنها تهذیب و تربیت نفسِ بشر بوده است.
اگر اداره جهان به اختیار و قدرت ما باشد و بـه اوج آسمان هـا پـرواز کنیم، اعمـاق اقیانوس ها را به تسخیر خویش درآوریم، اما به مکارم اخلاق پای بند نباشیم و صداقت و امانت، پایمردی و راستی، گذشت و ایثار در سیره ما وجود نداشته باشد، زندگی مطلوب نخواهد بود.
کتاب رسالـة الحقوق امام سجاد(ع)،مجموعه ای از حقوق و وظایف انسان در زندگی ایده آل است که توسط شیخ صدوق رحمـة الله علیه ترجمه و در دسترس ما قرار گرفته تا بتواند زینت بخش اخلاق و منش ما باشد.
امروز خانه ها بزرگتر اما خانواده ای کوچک. راحتی بیشتر اما زمان، اندک است. مدارک تحصیلی، بالاتر اما درک صحیح از زندگی پایین و قدرت تشخیص کمتر. متخصصان فراوان، به همان نسبت مشکلات بیشتر. داروها متفاوت و زیاد اما سلامتی کمتر. کم خندیدن و زود عصبانی شدن. شبها تا دیروقت بیدار و صبح خسته از خواب برخاستن. تلویزیون و کامپیوتر و اینترنت انسانها را مسحور خود ساخته، در نتیجه مطالعه کم و با طبیعت و خانواده بیگانه اند. زیاد صحبت می کنند، دروغ و ریا چاشنی گفتار است. ساختن خانه و تجملات فراوان اما طرز زندگی کردن نمی دانند. همواره در انتقام و غیبت و تهمت زدن و در آخر خانواده ای از هم پاشیده، طلاق و جدایی!!!
........

کتاب مهاجر سرزمین آفتاب - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی مهاجر سرزمین آفتاب

نویسنده : حمید حسام

کتاب مهاجر سرزمین آفتاب، روایتگر خاطرات "کونیکو یامامورا" (سبا بایی)، یگانه مادر شهید ژاپنی در ایران است. کتاب «مهاجر سرزمین آفتاب» با 248 صفحه، خاطرات این بانوی مشرق زمینی را در ده بخش روایت می‌کند.
قسمت آخر کتاب هم شامل عکس‌ها و اسنادی است که معمولا جزو بخش‌های جذاب اینگونه کتاب‌هاست و ناگفته‌های زیادی در دل دارد.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
کنگره :
‫‭BP248‫‭/ع8ر504212 1392
دیویی :
‫‭297/218‬
کتابشناسی ملی :
3243796
شابک :
‫‭978-600-6065-38-0‬‬
سال نشر :
1392
صفحات کتاب :
48
نظرات درباره کتاب راز احقاق حق
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.