دانلود رایگان کتاب پرتوئی از نور (جلد 10)

کتاب الکترونیکی پرتوئی از نور (جلد 10)

حجم دانلود: 303.5 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

کتاب " پرتویی از نور" با بیانی روان مفاهیم قرآنی را برای عموم مسلمانان تشریح می کند و بی شک مورد استقبال مسلمانان نیز قرار خواهد گرفت .
توسعه یا تنگی رزق نشانه‏ی مهر یا قهر الهی نیست، زیرا قرآن می‏فرماید: «فلا تعجبک اموالهم ولا اولادهم انما یرید اللّه لیعذبهم بها» سرمایه و فرزند کفّار سبب شگفتی تو نشود زیرا که خداوند اراده کرده آنان را با همین امکانات در همین دنیا عذاب کند.اگر چه توسعه یا تنگی رزق و معیشت در دست خداست لیکن انسان نباید از تلاش باز ایستد. قرآن فرمان می‏دهد: «وابتغوا من فضل اللّه» به سراغ فضل الهی بروید و برای کسب مال تلاش کنید. رزق همیشه مادّی نیست، چرا که در دعا می‏خوانیم: «الّلهم ارزقنی توفیق الطاعة و بُعد المعصیة» خداوندا! توفیق بندگی خودت و دوری از گناه را روزی من کن. قرآن کلیدهای توسعه را به ما آموخته و می‏فرماید: «لئن شکرتم لازیدنّکم» اگر شکر کنید، شما را با دادن روزی زیاد می‏کند. «و مَن یتّق اللّه یجعل له مَخرجاً و یرزقه من حیث لا یحتسب» هر که نسبت به خدا پروا داشته باشد، او را از بن بست نجات داده و از راهی که محاسبه نمی‏کند، روزی می‏دهد.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
سال نشر :
1387
کنگره :
‫‬‭‬‭BP98‫‬‭‬‭/پ4 1386
دیویی :
‫‬‭297/179
کتابشناسی ملی :
1076026
شابک :
978-964-5652-86-7‬‬
نظرات درباره کتاب پرتوئی از نور (جلد 10)
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.