خرید و دانلود کتاب مدیر موفق

ناشر: جمال

نویسنده:

کتاب الکترونیکی مدیر موفق

حجم دانلود: 342.8 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

مدیریت ، از ضرورت های جهان است و خداوند متعال ، تدبیر این جهان و همه عالمیان را در دست دارد . او «ربّ العالمین » است ، هر روز تدبیری نو دارد: «کُلُّ یَوْمٍ هُوَ فی شَأْنٍ» و از بالا تمام ذرّات عالَم را تدبیر می کند: «یُدَبِّرُ الاْمْرَ مِنَ السَّماءِ اِلَی الْأرْضِ» . از این رو ، خداوند را مدبِّرالامور می خوانیم و در آغاز هر سال به مدیریت او اعتراف می کنیم : «یا مُدَبِّرَ اللَّیلِ وَ النَّهارِ ، یا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأحْوالِ ».
خداوندِ مدبّر، چنان نظمی در جهان برقرار نموده که هیچ موجودی قدرت سرپیچی از تدبیر و نظم او را ندارد : ماه و خورشید و فلک همه به اذن خداوند در گردش اند و هر یک تسبیح خداوند را با نظم خود بر زبان دارند.
بدون شک ، جهان اگر تحت مدیریت خداوند نبود و لحظه به لحظه از فیض تدبیر او بهره مند نمی شد اثری از آن باقی نمی ماند . امور ما بندگان و سیر تکاملی جامعه نیز باید از مدیریت موفقی برخوردار باشد، تا پله های تکامل را به سوی قلّه بلند موفقیت و پیشرفت طی نماید .
از این رو ، هر جا از مدیریت موفقی برخوردار باشد ، آثار پیشرفت و سیر صعودی در آن به چشم می خورد. مدیریت، هم ضرورت جامعه و هم یک هنر است . مدیریت ، تنها دانستنِ آموزه های علم مدیریت نیست ؛ بلکه هنری فراتر از مدرک و دانش است . برخی از دانش آموختگان رشته مدیریت از انجام بسیاری از امور کوچک خود نیز ناتوانند ، در حالی که گاهی افرادی که در زمینه مدیریت تحصیلات دانشگاهی ندارند ، امّا از تجربه مدیریتی برخوردارند ، در مدیریت کلان موفّقند .

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
96
کنگره :
BP232/67‫‬‭‬‭/ر25م4 1386
دیویی :
297/658
کتابشناسی ملی :
1165982
شابک :
964-7232-95-0
سال نشر :
1386
نظرات درباره کتاب مدیر موفق
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.