خرید و دانلود کتاب خونریزی پس از زایمان

کتاب الکترونیکی خونریزی پس از زایمان

حجم دانلود: 4.0 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

با وجود نقش پر اهمیت سلامت مادران در حیات و بقا، متاسفانه همچنان تعداد زیادی از آنها در طی فرآیند زایمان و بدنبال آن، جان خود را ازدست می‌دهند، در صورتیکه بسیاری از این مرگ‌ها قابل پیشگیری هستند. از علل عمده مرگ و میر مادران در ایران خونریزی‌های حین زایمان و پس از آن می‌باشد.
در واقع خونریزی پس از زایمان از فوریت‌های پزشکی است که برخوردهای غیرحرفه‌ای، تعلل، عدم آشنایی با علائم، انجام اقدامات غیرضروری یا اشتباه منجر به کشیده شدن مادران به کام مرگ می‌شود.
ماما اغلب اولین فردی است که با خونریزی پس از زایمان بر خورد می‌کند، در این راستا ارتقای دانش و مهارت دانشجویان مامایی که ماماهای آینده هستند، در زمینه آشنایی با این فوریت و چگونگی برخورد با آن در بالین از اهمیت ویژه‌ای بر خوردار است. دراین کتاب سعی شده است نکات بالینی در مورد خونریزی پس از زایمان و نحوه اداره‌ی آن بیان شود. امید است گامی هرچند کوچک در ارتقاء سلامت مادران باشد.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
شابک :
978-600-369-002-8‬‬‬
سال نشر :
1393
صفحات کتاب :
121
کنگره :
‫‬‭RG711‫‭/ر5خ9 1393
دیویی :
‫‬‭618/172
کتابشناسی ملی :
3676130
نظرات درباره کتاب خونریزی پس از زایمان
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.