خرید و دانلود کتاب گل! گل!

کتاب الکترونیکی گل! گل!

حجم دانلود: 3.5 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

بچه‌ها هر روز توی پارک فوتبال بازی می‌کردند. آن روز فابین و نیکلاس سرگروه بودند و می‌خواستند تیم‌های خود را انتخاب کنند.
نیکلاس،‌برای این سرگروه شده بود که بهترین بازیکن بود و فابین هم برای این که توپ مال او بود.
پس از شروع بازی، تیم فابین با اولین حمله، یک گل زد و جلو افتاد. اما نیکلاس خیلی زود جبران کرد و گل مساوی را زد. کمی هم قبل از پایان نیمه‌اول نتیجه را به دو بر یک تغییر داد. چند دقیقه بیشتر به پایان بازی نمانده بود که تیم نیکلاس گل سوم را هم زد.
یک بازی جالب:
شما به شش بازیکن، دو تا توپ، دو جعبه مقوایی بزرگ احتیاج دارید. دو گروه درست کنید و به هر کدام یک توپ بدهید. اعضای هر گروه را پشت سر هم قرار دهید. هر کدام از جعبه‌ها باید حدود ده متر از جایی که ایستاده‌اید فاصله داشته باشند. حالا شروع کنید. اولین نفر از هر گروه باید توپ را میان پاهای خود نگه دارد و آن را به طرف جعبه ببرد و با آن داخل جعبه بپرد و خیلی سریع دوباره با توپ به طرف گروه خودش برگردد. حالا دومین نفر از گروه باید همین کار را انجام دهد. اگر توپ از پایتان بیفتد باید به همان جا برگردید و دوباره شروع کنید. هر گروهی که سریع‌تر بازی را تمام کرد، برنده است.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
نظرات درباره کتاب گل! گل!
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.