دانلود رایگان کتاب خیره

کتاب دیجیتال (صوت و متن) خیره

حجم دانلود: 5.4 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

هلن می گوید بهش نگاه کن من هیچی نمی گم ها بهش همین جور نگاه می کنم . مری طوری به او زل زده انگار دارد که پرده از راز بزرگی برمیدارد . همیشه همین طور به هلن نگاه می کند می پرسد بعد اون چی کارمی کنه ؟ هلن می خندد و می گوید کوتاه می آید . خنده اش مثل همیشه دل مری را می لرزاند و افسونش کرده هلن صاف نشسته و لبخند می زند انگار به غذای خوشمزه ای فکر می کند .
او همسر یونانی تام است که انگلیسی است با هم توی ناکسوز توی یک رستوران کوچک یونانی آشنا شدند . هلن جوری برای تام و مسافرهای دیگر غذا می آورد که انگار داشت لطف بزرگی در حق آنها می کرد . تام عاشق هلن شد و او را راضی کرد که با او به انگلستان بیاید انگلستان چندان هم برای هلن تازه نبود . قوم و خویشهایش از یونانیها و قبرسی های ساکن انگلیس بودند و او تابستانی به دیدنشان رفته بود...

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
نظرات درباره کتاب خیره
روح اله خیابانی

ممنونم

1391-8-23 10:17:14

پاسخ
احسان قاسمى

سلام
به نظرم خىلى خوب مىشه اگه ىه توضىح کلى در مورد کتاب ها بزارىد
و باىد بگم کارتون در کل خىلى خوبه

1391-7-27 07:01:02

پاسخ