خرید و دانلود کتاب بوسه عذرا

کتاب الکترونیکی بوسه عذرا

حجم دانلود: 3.4 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

«بوسه‌ی عذرا» در زمره نخستین رمان‌های سیاسی ترجمه شده در عصر قاجار به حساب می‌آید که با اندیشه‌ای روشنفکرانه در سال 1311 ش ترجمه شده ولی تا 1326 ش اجازه‌ی چاپ نیافت. برخی مترجمان ایرانی تلقی خاصی از این رمان داشتند و آن را تنها نوع ادبی می‌دانستند که ضمن گیرایی و جذابیتش در سرگرم کردن خواننده، می‌تواند موجب توسعه و ارتقای فرهنگ و فراگیر شدن آموزش در ایران شود.
داستان کتاب، به انسان‌هایی مربوط می‏شود که در آغاز، شناختی از یکدگیر ندارند، امّا براثر اتفاق و تصادف بر سر راه هم قرار می‏گیرند و دوستی یا دشمنی ‏هایی عمیق بین آنان پدید می‏آید. محتوای این رمان تاریخی، شورش آزادی‌خواهان بوهمیا در اتریش در قرن پانزدهم میلادی علیه سلطنت و ارباب کلیسا است. این کتاب، قهرمانان واحدی ندارد؛ هر چند سرارنست کلمار ـ فرستاده پادشاه اتریش قهرمان اصلی داستان است و در سراسر قصّه حضور دارد، هر یک از کسانی که به گونه‏ ای ...

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
دیویی :
‫‭823/8
کتابشناسی ملی :
2123336
شابک :
‫‬‮‭‫‬‮‭978-964-2806-30-0
سال نشر :
1389
صفحات کتاب :
784
کنگره :
‫‭PZ3‫‭‭/ر87ب9 1389
نظرات درباره کتاب بوسه عذرا
زهره تیموری

بنظرم جالب بود،عاشقانه،رویایی ،البته اغراق زیاد شده بود،ولی از خوندش لذت بردم،

1399-6-30 01:51:46

پاسخ