خرید و دانلود کتاب سفر امامین (ع) به دمشق

ماجرای سفر امام باقر و امام صادق علیهما السلام به سوریه

کتاب الکترونیکی سفر امامین (ع) به دمشق

حجم دانلود: 188.4 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

این کتاب ماجرای مفصل سفر دو امام معصوم به منطقه شام و شهر دمشق است و ناگفته بسیاری از زوایای ناگفته این مسافرت را بیان کرده است. آنچه در این کتاب آمده بازتاب دشمنی های خلفای غاصبِ گذشته در زمان هشام و مقابله اهل بیت (علیهم السلام) با اوست که نخست در مکه اتفاق افتاد و سپس اصل ماجرا در شهر دمشق به وقوع پیوست.
شش فصل در این کتاب مطرح شده که بخش اول آماده سازی ذهن مخاطب برای مطالعه کتاب است، و بخش دوم به ماجرای برخورد امام سجاد (علیه السلام) و هشام ارتباط دارد . چهار فصل بعد ماجرای مفصل گفتگوهای امام صادق و امام باقر (علیهما السلام) با هشام اختصاص دارد و حضور امام باقر (علیه السلام) در برابر عالم مسیحی و سپس در شهر مَدیَن به تصویر کشیده شده است.
این کتاب جلد دوم از مجموعه داستان های بلند شیعه است که اولین جلد این مجموعه، کتاب پر مخاطب «بلندترین داستان غدیر» است. مبنای نگارش این مجموعه بر اساس روایات بلندی است که در میان هزاران حدیث وجود دارد و با استخراج از کتب مرجع و تبیین جوانب اعتقادی و تاریخی آنها و تنظیم متن و محتوایشان، حقایق مهم تاریخی عقیدتی در دسترس مخاطبان قرار می گیرد.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
72
کتابشناسی ملی :
3797524
شابک :
‫‬‭978-964-397-933-1
سال نشر :
1394
نظرات درباره کتاب سفر امامین (ع) به دمشق
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.