خرید و دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی

کتاب الکترونیکی آموزش برنامه نویسی

حجم دانلود: 1000.3 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

برنامه نویسی یکی از جذاب ترین فعالیتهای کامپیوتری می باشد که در آن شما قادر هستید هرگونه تصمیمی که در مورد انجام فعالیتی در کامپیوتر داشته باشید آن را به اجرا در آورید و نگران محدودیتهایی که در اغلب نرم افزارها وجود دارد نباشید. زیرا با توجه به شناختی که از کامپیوتر دارید می توانید هر کاری را در کامپیوتر انجام دهید و با توجه به نیاز خود برنامه دلخواه تان را بنویسید.
البته با توجه به پیشرفت علم کامپیوتر در همه زمینه ها، امروزه نرم افزارهای بسیار زیادی وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها تمام نیازمندیهای خود را برآورده سازید. شاید شما نیز از آن دسته از افرادی باشید که فکر کنید، امروزه دیگر نیازی به یادگیری برنامه نویسی نیست و بجای آن می توان با یادگرفتن چند نرم افزار به راحتی کارهای کامپیوتری خود را انجام داد.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
126
کنگره :
73/QA76 1391 918س/
دیویی :
133/005
کتابشناسی ملی :
3064421
شابک :
2-11-2706-964-978
سال نشر :
1392
نظرات درباره کتاب آموزش برنامه نویسی
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.