نظر دیگران

نظر شما چیست؟
اون روز که کتاب «رهایی از خودارضایی» رو خدا توفیق داد به چاپ رسوندم، بابام که حدودا 70 ساله هستند کتابو دید. پیرمرد یه نگاهی به جلد کتاب انداخت و گفت: «خودارضایی چی هست؟»
البته اینو بگم که اهل مطالعه و قرآن و دعا هست و بی سواد نیست. منتهی اینجاش برام جالب بود که آدم، هفتاد سال عمر از خدا بگیره ولی اون قدر سرش به کار خودش و بندگی خدا باشه که اصلا ندونه خودارضایی چی هست! از این طرف، دانش-آموز سوم راهنمایی فلان گناهو کرده، حالا زنگ زده نگرانیش اینه که بارداری اتفاق نیفتاده باشه!! «ببین تفاوت ره از کجاست تا به کجا؟»
با این اوضاع تصور نمی کنم «گناه جنسی» نیاز به تعریف داشته باشه، اما به هر حال لازمه موضوعی که قراره پیرامونش صحبت بشه حدود و ثغورش معلوم بشه.
ببین دوست خوبم! ما انسانیم.
انسان، همون طور که از نظر سخت افزاری توسط خدا آفریده شده، از لحاظ نرم افزاری هم توسط همون آفریننده، برنامه نویسی شده که ازش به غریزه و فطرت یاد می شه. و چون ممکن بود انسان از فطرتش غافل بشه، دستورات و برنامه هایی مطابق با فطرت و ساختار وجودی او به نام «شرع» یا همون «دین» از طریق انبیا براش فرستاده شد تا در مسیری که خدا براش تعیین کرده قرار بگیره و هدف رو گم نکنه.
البته کل عالم خلقت حالش همینه. انسان و همه ی عالم از خدا شروع شده و در مسیری که خدا تعیین کرده به سمت خود خدا در حرکت و تکاپو هستش...
صفحات کتاب :
152

کتاب های مشابه عاقبت گناهان جنسی